Flaş Açıklama Yapıldı! Kimlik Numarasının Son Hanesi 0, 2, 4, 6, 8 Olanlara e-Devlet Üzerinden 1100 TL Para Yatırılacak

Ekonomik olarak sıkıntı yaşayanlara devlet sosyal yardım destekleri ile para ödemeye devam ediyor. 1100 TL pandemi yardımı başvuruları sürüyor. Sosyal yardım parası e-Devlet başvurusu 1100 TL yardım!

Finans 12.12.2021 - 16:22 12.12.2021 - 16:22 Gülcan Özer

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirilen son kabine toplantısı sonrasında ihtiyaç sahiplerine destek vermeye devam edeceklerini duyurmuştu. Cumhurbaşkanı tarafından yapılan açıklamaların ardından e-Devlet üzerinden 1.100 TL pandemi yardımı başvuruları yeniden artış gösterdi. 

Kimlik numarasının son numarasına göre belirlenen günlerde ihtiyaç sahibi olan vatandaşlar pandemi yardımı sosyal destek ödemesi başvurusu için işlemlerini e-Devlet üzerinden gerçekleştirecek. E-Devlet pandemi destek başvurusu yapan kişilerin başvuruları Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından incelenerek sonuçlandırılacak. 

TC KİMLİK NUMARASININ SONU 0, 2, 4, 6, 8 OLANLAR DİKKAT! FLAŞ AÇIKLAMA GELDİ...

Ekonomide yaşanan dalgalanma nedeni ile asgari ücretli çalışanlar ve alt gelir grubu vatandaşlar büyük bir geçim sıkıntısı yaşamaya başlamıştı. Süreçte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan devletin kimseyi enflasyona ezdirmeyeceğini vurgularken ihtiyaç sahiplerine maddi destekleri arttırarak devam ettirecekleri müjdesini vermişti. 

Süreçte alt gelir grubu vatandaşlar için e-Devlet üzerinden 1100 TL pandemi sosyal destek yardım başvurusu yeniden aktif hale getirildi. Kimlik numarasının son hanesine göre vatandaşlar Pandemi Sosyal Destek Programı başvurularını e Devlet üzerinden yapabilecekler. 

e devlet 1100 tl başvuru günleri

KİMLİK NUMARASININ SON HANESİNE GÖRE E-DEVLET SOSYAL YARDIM BAŞVURU DOLDURMA GÜNLERİ NE ZAMAN?

* T.C. numarasının son rakamı 0 olanlar e-Devlet başvularını Pazartesi günü,

* T.C. numarasının son rakamı 2 olanlar e-Devlet başvularını Salı günü, * T.C. numarasının son rakamı 4 olanlar e-Devlet başvularını Çarşamba günü,

* T.C. numarasının son rakamı 6 olanlar e-Devlet başvularını Perşembe günü,

* T.C. numarasının son rakamı 8 olanlar e-Devlet başvularını Cuma günü yapıyorlar. Başvurular Cumartesi ve Pazar günü ise kimlik numarası rakamına bakılmaksızın herkese açılıyor.

Bu gece yarısına kadar kimlik numarasının son hanesine bakılmaksızın herkes e -devlet üzerinden 1100 TL pandemi yardımı başvurusu yapabilecek. 

E-DEVLET 1100 TL PANDEMİ MADDİ YARDIM BAŞVURUSU ŞARTLARI NELER, KİMLER SOSYAL YARDIM ALABİLİR?

1100 tl başvuru şartları nelerdir

PANDEMİ YARDIMI 1100 TL NASIL ALINIR?

Yukarıda yer alan şartlara sahip olan vatandaşlar başvurularını e-Devlet üzerinden yapacaklar. Başvurular sonucunda uygun bulunan kişilere banka hesabı olması durumunda otomatik olarak paraları banka hesabına yatırılacak. 

para yardımı başvurusu e devlet

Banka hesabı olmayan ihtiyaç sahiplerine ise ödemeler PTT şubeleri üzerinden yapılacak. Yeni başvuru yapmak isteyenler için e-Devlet başvuru linki için TIKLAYINIZ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@