Floyd Mayweather 10 Milyon Dolarlık Malikanesi İle Dudak Uçuklatıyor!

Dünyanın en çok kazan sporcusu unvanını elinde bulunduran Floyd Mayweather lüks yaşantısı ile milyonlarca kişi tarafından takip edilmeye devam ediyor.

EMLAK MAGAZİN 11.02.2019 - 09:45 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Dünyanın en çok kazan sporcusu unvanını elinde bulunduran Floyd Mayweather lüks yaşantısı ile milyonlarca kişi tarafından takip edilmeye devam ediyor.

Nakit paraya olan düşkünlüğü, paraları ile çektirdiği fotoğrafları, lüks araba koleksiyonu ve sahip olduğu taşınmazlar Floyd Mayweather'in giderek bir fenomene dönüşmesini sağlıyor. Yıllık kazancının 285 milyon dolar olduğu belirtilen Floyd Mayweather dünyanın en ünlü baksörleri arasında yer alıyor. Ünlü baksör en az maçları kadar hayat tarzı ile de gündemden hiç düşmüyor. Ronolda ve Messi'yi Geride Bıraktı! Yıllık kazancı ile dünyanın en çok tanınan iki futbolcusu olan Ronolda ve Messi'yi bile geride bırakan Floyd Mayweather'in araba koleksiyonu ise 20 milyon dolardan daha fazla bir değere sahip. Ünlü ismin araba koleksiyonunda 1.7 milyon dolarlık Bugatti Veyron ve 4.8 milyon dolarlık Koenigsegg CCXR Trevita gibi oldukça pahalı modellerde bulunuyor. 100'den fazla arabası olan ünlü ismin 3 araba daha almak için pazarlık sürecinde olduğu belirtiliyor. 

Gayrimenkul Zengini! Ünlü isim aynı zamanda yaptığı gayrimenkul yatırımları ile de sık sık magazin gündemine konu oluyor. Amerikalı boksörün pek çok gayrimenkulu bulunurken bunlar arasında en çok ses getiren ise Las Vegas'ta bulunan 22 bin metrekarelik muhteşem malikanesi oldu. Malikanenin değerinin 10 milyon dolar olduğu biliniyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@