Folkart İncity Konut Projesi İzmir'de Fiyat İndirimi Devam Ediyor

İzmir'in en büyük konut projeleri arasında yer alan Folkart İncity konut projesi için lansmana özel düşük satış fiyatı fırsatı tüm hızı ile devam ediyor.

Folkart İncity Konut Projesi İzmir'de Fiyat İndirimi Devam Ediyor

İzmir'in en büyük konut projeleri arasında yer alan Folkart İncity konut projesi için lansmana özel düşük satış fiyatı fırsatı tüm hızı ile devam ediyor.

Türkiye'nin en prestijli konut projeleri arasında yer alan Folkart INCITY konut projesi için çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. İzmir 2019 teslim konut projeleri arasında yer alan projenin en dikkat çeken yanı ise toplam alanın yüzde 72 gibi büyük bir bölümünün yeşil alan olarak ayrılmış olması. Projede koşu yolu, çok amaçlı spor sahası, mini golf alanı, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi pek çok artı özellik bulunuyor.Folkart INCITY Nerede?

İzmir'in en güzel ve en merkezi yerinde konumlanan Folkart INCITY konut projesi Bornova Yeni Kent bölgesi sınırları içerisinde yer alıyor. Ankara Caddesi ve Metro hattının tam arasında yer alan projenin yakın çevresinde eğitim kurumları, hastane, alışveriş merkezi ve çevre yolu bağlantısı gibi pek çok önemli nokta bulunuyor.

Oldukça merkezi bir konumda yer alan proje gerçekten de şehrin tam merkezinde lüks ve konforlu bir yaşam sürmek isteyen kişilere hitap ediyor. Metro hattına sadece 1 dakikalık uzaklıkta yer alan projenin yakın çevresinde Yaşar Üniversitesi, Çevre yolu, İzmir Adliyesi, Ege Üniversitesi, Forum Bornova Alışveriş Merkezi, Folkart Towers gibi önemli yerler bulunuyor. Proje Adnan Menderes Havalimanına 25 dakika ve Çeşme'ye ise 45 dakika uzaklıkta bulunuyor.Folkart INCITY Lansman Fiyatları Ne Kadar?

Folkart Yapı tarafından hayata geçirilen projede lansmana özel oldukça uygun fiyatlar sunuluyor. Toplamda 700 konutun yanı sıra 17 ticari biriminde yer aldığı projede fiyat avantajları devam ediyor. Düşük fiyat avantajına ek olarak "yarısını şimdi öde kalanını 2019'da öde" kampanyası da bulunuyor. Yani konutunuzun satış fiyatının yarısını şimdi öderken kalan yarısının ödemesini de konutunuzu satın aldığınızda ödemeye başlıyorsunuz. Folkart INCITY fiyat listesi içerisinde en düşük daire fiyatı 1+0 daireler için uygulanan 250 bin liralık başlangıç fiyatı oluyor.

Folkart INCITY 1+1 daire fiyatları 337 bin liradan, 2+1 daire fiyatları 574 bin liradan ve 3+1 daire fiyatları da 843 bin liradan başlıyor. Yine isteyen kişiler için Folkart INCITY fiyatı için sunulan bedelin sadece yüzde 20'si kadar peşinat verildikten sonra kalan tutar için de yüzde 0,89 faiz oranı ile düşük faizli konut kredisi kullanabiliyorsunuz. Farklı ödeme seçenekleri ve lansman fiyatları için Folkart INCITY müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaynak:Emlak365.comSONRAKİ HABER