Folkart Yapı Yeni İzmir Projesi "Folkart Vega" İle Büyüleyecek

İzmir'de rezidans projesi satın almak isteyen kişiler için Folkart yepyeni bir proje ile aradıklarından çok daha fazlasını sunuyor. Folkart Vega projesi hayran bırakıyor.

İZMİR KONUT PROJELERİ 01.08.2018 - 18:00 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

İzmir'de rezidans projesi satın almak isteyen kişiler için Folkart yepyeni bir proje ile aradıklarından çok daha fazlasını sunuyor. Folkart Vega projesi hayran bırakıyor.

Folkart Yapı tarafından hayata geçirilen Folkart Vega konut projesi adını en parlak yıldız olan Vega yıldızından alıyor. Adı ile bile dikkat çeken proje Folkart yapı tarafından tam 850 milyonluk bir yatırım ile hayata geçirilecek. Lansman çalışması 21 Eylül tarihinde start alacak proje kapsamında toplam 843 adet rezidans daire ve 57 adet ticari ünite üretilecek. Projede yer alan dairelerin büyük bir bölümü ise Körfez manzarası görekecek. Folkart Vega Nerede?İzmir'in en merkezi yerlerinden biri olan Alsancak ile Halkapınar arasında yükselen proje lokasyonu ile de değerine değer katacak. Metro hatları ve aktarma istasyonları başta olmak üzere toplu ulaşım araçlarının ve merkezi arterlerin yakınında yükselen projenin lansman çalışması ise "Yıldızlar kadar parlak, İzmir kadar eşsiz" sloganı ile gerçekleştirilecek. Projenin hakkında bilgilendirmede bulunan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Güzel İzmir, Türkiye'nin en çok değerlenen, en hızlı gelişen şehirlerinin başında geliyor. Folkart Vega da, bugüne dek hayata geçirdiğimiz en özel projelerden biri. Yıllardır yaptığımız yatırımlar güzel İzmir ile bütünleşirken, yeni projemiz de kentte yeni bir yıldız yaratacak. Folkart'ın yeni projesinin, tüm yatırımcılar için de kaçırılmaz bir fırsat olacağını düşünüyoruz" dedi.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@