Fox TV'nin İddialı Yeni Dizisi Mahkum Nerede Çekiliyor, Dizide Kullanılan Lüks Evler Hangi Şehirde, Hangi Semtte?

Fox TV'nin bu sezon iddialı yapımlarından olan Mahkum dizisinin nerede çekildiğine dair büyük bir merak yaşanıyor. Mahkum dizisi nerede, hangi şehirde, hangi ilçede ve semtte çekiliyor?

Fox TV'nin İddialı Yeni Dizisi Mahkum Nerede Çekiliyor, Dizide Kullanılan Lüks Evler Hangi Şehirde, Hangi Semtte?

Fox TV yeni sezondaki en iddialı dizisini izleyicilerle buluşturdu. İlk bölüm ile beraber ciddi bir reytin oranı yakalayan Mahkum dizisi için oldukça büyük bir merak yaşanmaya başlandı. Mahkum dizisinin konusu ne, Mahkum dizisi uyarlama mı, Mahkum dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var, Mahkum dizisi nerede çekiliyor?

MAHKUM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR, DİZİDEKİ LÜKS EVLER NEREDE?

Mahkum dizisinin nerede çekildiği büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor. Bu konu hakkında yapımcı firma MF Yapım tarafından kapsamlı bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin İstanbul'da çekildiği biliniyor. İstanbul'da ise Beykoz, Beyoğlu, Pendik ve Beşiktaş gibi ilçelerde çekimler gerçekleştiriliyor. Dizinin çekimleri için kullanılan mekanlar geniş bir araştırma sonucu belirleniyor. Mahkum dizisindeki lüks evler de İstanbul'un çeşitli semtlerinde bulunuyor.

mahkum dizisi fotoğrafları 2

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU NE , UYARLAMA MI?

Mahkum dizisi oldukça başarı yakalamış bir güney Kore dizisinin uyarlaması olduğu bildirildi. Innocent Defendant dizisinden uyarlanan Mahkum dizisinin orijinal versiyonu 18 bölüm olarak çekildi. Güney Kore film sektörünün en başarılı yapımları arasında giren dizi dümnya çapında büyük bir üne kavuşmuştu. Türkiye uyarlaması olan Mahkum dizisi ise aynı ilgiyi ilk bölümüyle beraber görmeye başladı.

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU NE?

Mahkum dizisinde oldukça çarpıcı bir konu işlenmektedir. Başarılı bir Cumhueiyet Savcısı olan Fırat Bulut'un hayatı bir anda değişir. Bir akşam uyuduktan sonra kendisini bir cezaevinde mahkum olarak bulur. Hafızasını kaybeden Fırat Bulut eşini ve kızını öldürmekle suçlanmaktadır. Ne olduğunu anlamaya çalışan Fırat Bulut kendisine bu kumpası kimin, neden kurduğunu araştırmaya başlar ve olaylar bunun üzerine gelişir.

mahkum dizisi fotoğrafları

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Mahkum dizisinde oldukça kaliteli bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır. Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Mucize Doktor dizisinde yer alan Onur Tuna, Mahkum dizisinin başrol oyuncusu olarak Fırat Bulut karakteriyle izleyici karşısına çıkmaktadır. Dizinin bir diğer önemli oyuncusu ise uzun yıllardır Türk sinemaseverlerin yakından tanıdığı başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu'dur. Ayrıca dizide Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Anıl İlter, Furkan Kalabalık, Hakan Salınmış, Bülent Düzgünoğlu, İlker Yağız Uysal, Alara Bozbey gibi isimler yer almaktadır.

SONRAKİ HABER