Fox TV'nin Yeni Dizisi El Kızı Nerede Çekiliyor! Hayran Bırakan Dev Çiftlik Evi Hangi İlde Ve İlçede?

FOX TV'de yayın hayatına başlayan ve ilk bölümü ile reyting listesini sallayan dizi El Kızı nerede çekiliyor? El Kızı'nın çekiminin yapıldığı ev nerede? El kızı dizisinin oyuncuları kim, konusu ne?

Emlak Magazin 30.10.2021 - 20:48 30.10.2021 - 20:48 Engin Uzunoğlu

Fox TV'de yayınlanan El Kızı dizisi ilk bölümü ile büyük bir beğeni topladı. Oldukça ilginç konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile haftanın en çok konuşulan dizisi olmayı başaran El Kızı hakkında izleyiciler araştırma yapmaya başladılar. El Kızı dizisi nerede çekiliyor? El Kızı dizisinin çekiminin yapıldığı lüks malikane nerede? El Kızı dizisinin çekildiği evler hangi ilde ve hangi ilçede? El Kızı dizisinin konusu ne? El Kızı dizisi hangi gün yayınlanıyor? El Kızı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

EL KIZI DİZİSİNİN KONUSU NE?

El Kızı dizisininde annesinin ölümünden babasını sorumlu tutan genç bir kızın anne özlemi ve annesinin intikamını alma serüveni konu ediliyor. Annesinin intiharından babasını ve babaannesini sorumlu tutan genç kız bunun intikamını almak için elinden geleni yapar. Hatta çıkardığı bir yangında babasının ölümüne sebep olur. Bu olay üzerine şekillenen yeni olaylarla kendisini El Kızı olarak gören genç kızın babasının ailesinin içerisinde maceraları büyük bir heyecan silsilesi içerisinde işleniyor.

el kızı dizisi oyuncu kadrosu

EL KIZI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

El Kızı dizisini izleyenler hem büyük bir çiftlik evine hem de dizi çekimlerinin yapıldığı doğa harikası bölgeye hayran kaldılar. Bundan dolayı da dizi çekimlerinin yapıldığı yer büyük bir merak konusu oldu. Herkes internett, 'El Kızı dizisi nerede çekiliyor' sorgulamasını yapmaya başladı. Yapımcı ekip tarafından yapılan açıklamaya göre El Kızı dizisinin ana çekim yeri Muğla'nın Ula ve Köyceğiz ilçelerine kuruldu. Bu ilçelerde dizinin çekimleri devam ediyor. 

EL KIZI DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

El Kızı dizisinin oyuncu kadrosu da çok dikkat çekti. Dizide Türk sinemasının çok güçlü isimlerinden olan Perihan Savaş ile Fikret Kuşkan yer alıyor. Bu tecrübeli isimlere yetenekli genç oyuncular da eşlik ediyorlar. Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Toıprak Sağlam, Sedef Avcı, Alayça Öztürk, Çağla Şimşek, Nur Yazar, Sinan Arslan, Fırat Doğruloğlu, Pelinsu Çileli ve Macit Koper dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyorlar. 

El Kızı dizisi her hafta Cumartesi akşamı saat 20:00'da Fox TV'de izleyicilerle buluşuyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@