Frank Sinatra'nın Evi 9.55 Milyon Dolara Mindy Kaling Tarafından Satın Alındı!

Sinema ve müzik dünyasının efsane isimlerinden biri olan Frank Sinatra'nın Malibu'da yer alan kumsal evi rekor fiyatla satıldı.

EMLAK MAGAZİN 03.03.2020 - 23:00 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Sinema ve müzik dünyasının efsane isimlerinden biri olan Frank Sinatra'nın Malibu'da yer alan kumsal evi rekor fiyatla satıldı. Efsanenin evini Amerikalı oyuncu, yapımcı, yazar ve yönetmen olan Mindy Kaling tam 9.55 milyon dolar ödeyerek satın aldı. Son dönemde adını yapmış olduğu emlak yatırımları ile duyuran Kaling bir kere daha bu alımı ile manşetlerde yer almayı başardı. Detaylar haberimizde.. .

Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü müzik sanatçısı ve sinema oyuncuları arasında gösterilen Frank Sinatra'nın Malibu'da yer alan evi rekor fiyatla satıldı. Kumsal evi olarak tasarlanan Malibu'da ki evi son dönemde yapmış olduğu emlak yatırımları ile sürekli olarak gündemde olan Amerikalı oyuncu, yapımcı, yazar ve yönetmen olan Mindy Kaling satın aldı.OKYANUS MANZARALI KUMSAL EVİ REKOR FİYATLA SATILDI! Evin sahip olduğu özellikler, kumsala kıyısı olması ve okyanus manzarasının yanı sıra bir dönem evde efsane isim Frank Sinatra'nın yaşamış olması da evin değerini ve popülaritesini büyük oranda arttırdı. Satışa çıktığı ilk  dönemde 13 milyon dolar fiyat biçilen kumsal evi için uzun süren pazarlık sonucunda 9.55 milyon dolarlık bede ile Mindy Kalling'in oldu. 

FRANK SİNATRA ÖLMEDEN KISA SÜRE ÖNCE ALMIŞTI! Sinema tarihinin unutulmazları arasına ismini altın harflerle yazdıran Frank Sinatra evi ölümünden kısa süre önce satın almış ve son dönemini bu evde geçirmişti. İki kattan oluşan 7 yatak odalı ve 9 banyolu ev okyanus manzarası ile büyülürken Frank Sinatra ve eşi Barbara Sinatra 1990 yılında satın aldıkları evi kendi zevklerine göre baştan inşa etmişlerdi. Frank Sinatra hayatını kaybedince evi 1998 yılına kadar eşi Barbara Sinatra kullanmış ardındanda ev aylık 110 bin dolar bedelle kiraya verilmişti. 

Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@