Futbol Camiası Şokta! Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Koronavirüs Olduğunu Açıkladı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile kendisine koronavirüs teşhisi koyulduğunu duyurdu.

GÜNDEM 23.03.2020 - 22:19 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile kendisine koronavirüs teşhisi koyulduğunu duyurdu. Türk futbol camiası bu gelişmenin ardından şok oldu.

Türkiye'de koronavirüs hastalığı dehşet saçmaya devam ederken Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de koronavirüs hastalığına yakalandığını açıkladı. Tecrübeli teknik adamın sosyal medyadan yaptığı duyuru Türk futbol camiasında şok etkisi yarattı.Fatih Terim son sağlık durumu hakkında da bilgilendirmede bulunarak hastanede gözetim altında olduğunu söyleyerek merak edilmemesini istedi. Fatih Terim mesajında hangi hastanede gözlem altında olduğunu belirtmedi.Galatasaray'da Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak ve eşinde de koronavirüs testi pozitif çıkmış ve karantina altına alınmışlardı. Fatih Terim'in de aynı hastalığa yakalanmasının ardından Galatasaray'da başka isimlerin de hasta olabileceği tartışmaları yapılmaya başlandı.Galatasaray'ın Teknik Direktörü Fatih Terim sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere..” ifadelerini kullandı.

FATİH TERİM KİMDİR?4 Eylül 1953 yılında Adana'da doğmuştur. Galatasaray'da uzun yıllar profesyonel futbolculuk yapmıştır. Futbolculuk yaşamının ardından teknik direktörlüğe adım atarak Galatasaray'da sayısız şampiyonluğa imza atmıştır. Kariyer rekorunu ise 2000 yılında Galatasaray ile UEFA Kupası'nı kazanarak yapmıştır. İtalya'da dünya devi Milan'ı çalıştırarak Türk teknik adamlarının geldiği en üst seviyeye ulaşmıştır. Halen Galatasaray'ın teknik direktörüdür.Emlak365


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@