Futboldan Kazandığını Gayrimenkule Yatırıyor! Cristiano Ronaldo Bu Evler İçin Milyonlar Harcadı!

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo futboldan kazandıklarını gayrimenkul yatırımlarına çeviriyor. İşte Ronaldo'nun en önemli gayrimenkul yatırımları...

Emlak Magazin 17.01.2022 - 00:54 17.01.2022 - 00:54 Engin Uzunoğlu

Dünyanın en çok kazanan futbolcuları arasında bulunan Cristiano Ronaldo futboldan kazandıklarını gayrimenkul yatırımına çeviriyor. Ailesini lüks bir hayat içerisinde yaşatan ünlü futbolcu aynı zamanda ailesinin de geleceğini garantiye almış durumda. Dünyanın dört bir tarafında gayrimenkul yatırımı yapan Cristiano Ronaldo'nun kişiye özel bir gayrimenkul danışmanı bulunuyor. Bu gayrimenkul danışmanının yönetiminde yatırımlarına yön veren Cristiano Ronaldo buradan da ciddi bir gelir elde edebiliyor.

EN PAHALI GAYRİMENKUL YATIRIMI ABD'DE

Cristiano Ronaldo'nun en pahalı gayrimenkul yatırımı ABD'de bulunuyor. New York lentinde Trump Tower'de bir apartman dairesine sahip olan Cristiano Ronaldo bu gayrimenkul yatırımı için 14 Milyon Sterlin ödeme yaptı. Manhattan ve Central Park manzarası olaran apartman dairesinin üç yatak odası bulunuyor.

7 MİLYON STERLİNE 7 KATLI MALİKANE SATIN ALDI

Ronaldo'nun doğduğu ülke olan Portekiz'de de önemli gayrimenkul yatırımları bulunuyor. Madeira'da 2015 yılında 7 katlı malikaneyi 7 Milyon Sterlin ödeme yaparak satın alan Ronaldo bu evi tatillerinde kullanıyor. Bu malikanenin en alt katında ise Ronaldo'nun lüks araçları için bir de kapalı otopark yer alıyor.

1,2 MİLYON STERLİNE TATİL EVİ

2019 yılında İspanya'da Marbella sahilinde ailesine bir tatil evi satın alan Cristiano Ronaldo fırsat buldukça ailesi ile bu lüks malikaneye gidiyor. Bu evin içerisinde sinema, özel araba yolu ve devasa bir havuz da yer alıyor. Cristiano Ronaldo bu tatik evini satın alabilmek için 1,2 Milyon Sterlin ödedi.

Cristino Ronaldo değişik zamanlarda Madrid'de 4,8 Milyon Sterline, Lizbon'da 6,5 Milyon Sterline, ABD'de 2,3 Milyon Sterline, Paris'te 5 Milyon Sterline, Roma'da 4 Milyon Sterline, Londra'da 7 Milyon Sterline satın aldığı evler bulunuyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@