Füze Gibi Fırlayan Ev Fiyatlarına 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Çözümü! Garanti BBVA 100 Bin TL Konut Kredisi Hesaplaması

Yeni bir ev satın almak için imkanlarını değerlendirenlere Garanti BBVA tarafından 240 ay vadeli konut kredisi veriliyor. Garanti BBVA konut kredisi maliyetleri ne kadar? 

Finans 20.11.2021 - 18:56 20.11.2021 - 18:56 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ev fiyatlarının 2021'de füze gibi fırlamasının ardından ev satın almak isteyenler konut kredisi kullanmadan bu işlemi gerçekleştirmekte oldukça zorlanmaya başladılar. Bu durum da konut kredisi kampanyalarına olan ilgiyi zirveye çıkarttı. Garanti BBVA da uygun şartlarda konut kredisi veren bankalar arasında yerini aldı. Diğer bankalara göre Garanti BBVA'nın konut kredisi kampanyasının en büyük farkı da oldukça uzun vade süresi oldu. Garanti BBVA konut kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

GARANTİ BBVA KONUT KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Yeni bir ev sahibi olmak isteyenler uygun şartlarda bu işlemi tamamlamayı tercih ediyorlart. Birikimlerini bir araya getiren vatandaşlar eksik kalan tutarları da bankalardan konut kredisi kullanarak karşılıyorlar. Konut kredisi taksitlerini düşük tutmak için tüm şartları değerlendiren Müşterilere Garanti BBVA tarafından önemli imkanlar sağlanıyor. 

Her bütçeye uygun bir konut kredisi kampanyası düzenleyen Garanti BBVA, müşterilerin tercihlerine ve gelirlerine göre özel imkanlar sağlıyor. Konut kredisi çeken müşterilere özel ödeme imkanları da sağlayan Garanti BBVA, faiz güncelleme gibi fırsatı da müşterilerinin kullanımına sunuyor. Tercih eden müşteriler faizler düştükçe konut kredisi faizlerinde indirim elde edebiliyorlar. Ayrıca müşterilerin ekonomik durumlarına göre de bazı değişken şartlarla konut kredisi verilebiliyor. 

240 AY VADELİ KONUT KREDİSİ FIRSATI GARANTİ BBVA'DA

Garanti BBVA tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyasının diğer bankaların kampanyalarına göre en önemli farkı azami vade süresi oldu. Garanti BBVA'dan konut kredisi kullanmak isteyenler bu finansal desteği 240 ay vade imkanı ile kullanabiliyorlar. Diğer bankalarda ise konut kredileri azami 120 aya kadar vade ile veriliyor. 240 ay vadeli ile çekilen konut kredisi ile müşterilerin aylık taksitleri daha düşük oluyor. Bu da başlı başına bir ödeme kolaylığı seçeneği olarak müşterilerin kullanımına sunuluyor. 

GARANTİ BBVA 100 BİN TL KONUT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI 

240 ayvadeli konut kredisi maliyet hesaplaması

Garanti BBVA'dan konut kredisi kullanmak isteyenler kredi maliyetlerini merak ediyorlar. 240 ay konut kredisi için Garanti BBVA müşterilerine aylık yüzde 1,80 kredi faizi uyguluyor. 240 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 1.825 TL taksit ödemesi yapıyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@