G7 Liderler Zirvesi 2020 Toplantısı Trump'un Otelinde Yapılacak!

Dünyanın en önemli zirveleri arasında yer alan G7 zirvesi için Trump yine kendisinden beklenen kurnazlığı yaptı.

EMLAK HABERLERİ 18.10.2019 - 11:08 15.07.2021 - 00:13 SERHATMEDYA

Dünyanın en önemli zirveleri arasında yer alan G7 zirvesi için Trump yine kendisinden beklenen kurnazlığı yaptı. 2020 yılında düzenlenecek olan G7 Zirvesi için Trump'un sahip olduğu otelin kullanılacağı açıklandı. G7 zirvesi nedir, 2020 yılında hangi tarihte yapacak, kimler katılacak, nerede düzenlenecek, hangi ülkede yapılacak?

Amerikan Başkanı Trump yapmış olduğu açıklamalar ve yürüttüğü politikalar ile şimdiye kadarki en farklı başkan portresi çizmeye devam ediyor. G7 Zirvesi 2020 Yılında Nerede Düzenlenecek?Konu hakkında açıklama yapan Beyaz Saray Özel Kalem Müdürlüğü'nü vekaleten yürüten Mick Mulvaney söz konusu toplantının Amerika Başkanı Donald Trump'a ait olan otelde düzenleneceğini duyurdu. Amerika'nın eşsiz güzelliğe sahip olan Miami'de yer alan Trump National Doral otel 2020 yılında düzenlenecek olan G7 Liderler Zirvesi toplantısına ev sahipliği yapacak. 

Otelinin Reklamını Mı Yapıyor?Daha öncede söz konusu zirvenin kendi otelinde yapılması konusunda ısrarcı olan Trump “Ekibim 12 tesise baktı ama havalimanına 2-4 saat uzaklıktalar. Doral’da bungalov dediğimiz muhteşem manzaralı harika binalar var. İnanılmaz konferans odaları ve restoranlarımız var” diyerek otelinin bedava reklamını yapmakla eleştirilmişti. Son dönemde otelinin işlerinin kötü gittiği iddia edilen Trump yapmış olduğu bu hamle ile bir taşla iki kuş vurmuş oldu. Hem otelinin reklamını dünya çapında yaptı hem de söz konusu tarihlerde otelinin iş yapacağını garanti altına almış oldu. G7 Liderler Zirvesi Ne Zaman, Hangi Tarihte Toplanacak?10 Haziran tarihinde başlayacak olan zirve 12 Haziran tarihinde sona erecek. G7 Liderler Zirvesi Nedir, G7 Ülkeleri Hangileri?Dünyanın en güçlü ve en büyük ekonomisine sahip olan 7 ülkenin kurmuş olduğu birliktir.Bu ülkeler Almanya, ABD, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya, Japonya ve Kanada olarak sıralanmaktadır. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@