Ana Sayfa EMLAK HABERLERİ 17 Mayıs 2018

Galatarasaray Seyrantepe Arazisi Üzerine Teknokent Yapacak

Yapmış olduğu taşınmaz satışları ile borçlarını büyük oranda azaltma fırsatı yakalayan Galatasaray yeni projeler üretmeye devam ediyor. Galatasaray Seyrantepe arazisi için teknokent projesi hayata geçirmeye hazırlanıyor. 
2018-05-17T11:35:42+00:00 Emlak 365 | Emlak Haberleri ve Yeni Konut Projeleri
Galatarasaray Seyrantepe Arazisi Üzerine Teknokent Yapacak
Galatarasaray Seyrantepe Arazisi Üzerine Teknokent Yapacak

Seyrantepe Arazisi Teknokent Müjdesi

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz taraftarlara söz konusu arazi üzerinde bir teknokent inşa edecekleri müjdesini verdi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü ziyaret eden Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Günay ve Galatasaray Gayrımenkul AŞ Genel Müdürü Mehmet Akif Şener teknokent projesi hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Türkiye’nin Yeni Silikon Vadisi Olacak 

Görüşmenin ardından açıklamada bulunan Başkan Cengiz “Batıda ‘silikon vadisi’ olarak tabir edilen Teknokent’i Galatasaray bünyesinde kurmak için bir adım attık.

Bu konuda gerekli altyapı çalışmalarımızı yaptık ve Sayın Bakanımızın onayına sunduk. İlgiyle karşıladığı ve gerekli desteği vereceğini beyan ettiği için teşekkür ediyoruz. Bu projeyle Türkiye’de bilimin ve sporun gelişmesi yolunda bir adım atılmış olacak. Bu projenin, teknolojik gurur yaşatmasının yanı sıra parasal anlamda da ciddi katkılar sağlayacağını camiamıza müjdeliyorum.” diyerek Galatasaraylı taraftarlara müjdeyi verdi. Proje başarı ile hayata geçirilirse Galatasaray kulübünün kasasına yıllık 3 miyon dolarlık nakit para akışı sağlanacak.

Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?