Galatasaray Adası Davası İçin İstinaf Mahkemesi Son Kararı Verdi: Tahliye Kararı Onaylandı!

Galatarasaray Adası'nın tahliye kararı için beklenen mahkeme kararı çıktı. Mahkeme kararını Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir duyurdu.

Finans 15.12.2021 - 09:53 15.12.2021 - 09:53 Gülcan Özer

Galatasaray Adası hakkında beklenen son karar açıklandı. Galatasaraylıların yakından takip ettiği ve taraflar arasında hukuk savaşına dönen süreçte istinaf mahkemesi beklenen nihai kararını açıkladı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir yapmış olduğu açıklama ile mahkemenin açıkladığı nihai kararı duyurdu. Galatasaray kulubü tarafından başlatılan hukuk savaşında kulüp adına sevindiren sonuç açıklandı. 

GALATASARAY ADASI İÇİN TAHLİYE KARARI AÇIKLANDI! 

Rezan Epözdemir sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama ile göreve gelmesinin ardından ada davası üzerinde çalışmaya başladıklarını dile getirerek "Galatasaray adasının tahliyesine ilişkin olarak kiracı tarafindan mahkeme kararı 12/04/2021 tarihinde istinaf edilmişti. Göreve gelir gelmez, Sayın başkanımiz ve yönetim kurulumuzla birlikte ada davası ve hukuki süreçlerine iliskin ciddi bir bilimsel ve akademik çalışma yapılmış olup, bu kapsamda öne alma talebi dermeyan edilmiştir. Geldiğimiz noktada, bu hukuki çabalarımız neticesinde 6 aylık bir sürede 02.12.2021 tarihinde istinaf mahkemesi tarafından esastan red kararı verilmiş ve icranın geri bırakılması kararı kaldırılmıştır" dedi. 

rezan öpezdemir twitter

Kararın bütün Galatasaraylılara hayırlı olmasını dileyen Epözdemir istinaf mahkemesinin esastan ret kararı vediğini ve icranın geri bırakılması kararını aldığını duyurdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@