Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den Riva ve Florya Açıklaması Geldi!

Galatasaray Yönetimi ile Emlak Konut GYO arasında yapılan görüşmelerde beklenilen anlaşma sağlandı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz konu hakkında açıklama yaparak evimize döndük dedi.

EMLAK HABERLERİ 06.12.2019 - 15:40 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Galatasaray Yönetimi ile Emlak Konut GYO arasında yapılan görüşmelerde beklenilen anlaşma sağlandı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz konu hakkında açıklama yaparak evimize döndük dedi.

Florya arazisini ellerinde olmayan nedenlerden dolayı boşaltamadıklarını belirten Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz konu hakkında Emlak Konut ile anlaşmaya vardıklarını söyledi. Yuvalarına geri döndüklerini belirten Mustafa Cengiz en kısa sürede Florya'yı yeniden hizmete sokacaklarını müjdeledi. Riva İçin Yeniden Değerlendirme Yapılıyor!Riva için yeniden değerlendirme yaptıklarını belirten Cengiz "Biz Florya’dan elimizde olmayan nedenlerden dolayı fiziken çıkamadık. Yuvamıza geri döndük. Bu Galatasaray camiası için tarihi bir an ve en kısa zamanda yuvamızı tekrar dayayıp döşeyip hizmete sokacağız.Bizim inşaatı özellik Riva’da yapmamızın nedeni sektörün canlandığını göstermek, Türkiye’de son aylarda çekilen krizde inşaat sektörünün uğradığı kayıplar ve zararlar hepimizin malumu. Gelişmekte olan genç nüfusa sahip ülkemizin gelişmesi için inşaat sektörü çok önemli.İnşaat sektörü aynı zamanda diğer sektörlerin gelişimi için de çok önemli. Burada son 2- 3 aydır faizlerin düşmesi ile oluşan olumlu hava talepte bir artışa yol açtı. Riva için şu anda yeniden değerlendirme de yapıyoruz.Riva İstanbul’un sayfiye ve kalıcı bir şehri çünkü Kuzey Otoyolu’da bitti. İstanbul Havalimanı’na da çok yakın ve kaya kütlesinin üzerinde yer alıyor. Aynı zamanda güvenli buradan olanağı olanların konut almasını dilerim…” açıklamasında bulundu. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@