Galatasaray Kaptanı Arda Turan'ın Dillere Destan Üç Katlı Evi! Aslıhan Turan Lüks ve Cool Villasının Kapılarını Açtı

Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Turan evinin kapılarını takipçilerine açtı. Aslıhan Turan lüks evini tanıtırken cool bir tarz benimsediğini dile getirdi. İşte Turan ailesinin saray yavrusu evi

Emlak Magazin 01.02.2022 - 14:51 01.02.2022 - 14:51 Büşra Uluşen

Galatasaray'da forma giyen ünlü futbolcu Arda Turan, 2018 yılında Aslıhan Doğan ile dünya evine girmişti. Evliliklerinden iki erkek çocukları bulunan çift, dillere destan olacak lüks evlerinin kapısını basına açtı. 

Sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi bulunan Aslıhan Turan, hesabı üzerinden takipçilerine evini tanıttı. Geçtiğimiz günlerde 'siyah tuvalet kağıdı' ile gündeme gelen Aslıhan Doğan'ın evinin detayları oldukça merak ediliyordu. Aslıhan Turan, evini tanıtırken her detayla çok yakından ilgilendiğini ve çocukları için özel alanlar yarattığını belirtti. 

TURAN ÇİFTİNİN DİLLERE DESTAN COOL EVİ!

Tanıtımına evinin salonundan başlayan Turan, evinin renksiz olmadığını, koyu renkler ve ahşap kullandığını söyleyerek eve biraz cool'luk katmak istediğini söyledi. Farklı tarzları benimseyen ve evinin diğer evlerden farklı olmasına özen gösteren Turan, evini tanımlarken ' yalın ve sade ama net bir ev burası' ifadesini kullandı. 

aslıhan turan ev3

Yeni evlerine yaklaşık 6 ay önce taşınan çift, uzun bir süre daha burada yaşamayı planlıyor. Evi hakkında konuşan Turan, '' Evin yaşandıkça güzelleştiğine inanan bir insanım. 6 ay oldu buraya taşınalı. Salonu tasarlarken iki çocuğumuz olduğu için ona göre planlamalar yaptık.'' dedi. 

Evinde iki salon bulunan Turan, diğer salonu da göstererek bu salonda ailecek yemek yediklerini ve kalabalık aile sofralarını sevdikleri için 12 kişilik bir masa tercih ettiklerini söyledi. Evde en çok vakit geçirdiği yerin burası olduğuna dikkat çeken Turan, yaz aylarında da bahçede vakit geçirdiğini belirtti. 

aslıhan turan ev1

BAR SANDALYELERİNE SIRTINIZI YASLAYABİLİRSİNİZ

Mutfağında bar sandalyeleri kullanmayı tercih eden Turan, sandalyelerin her ne kadar kullanışsız görünse de önemli bir görevi olduğunu be oturduğunuz zaman sırtınızı bu sandalyeye yaslayabileceğinizi ifade etti. 

aslıhan turan mutfak

Evin birinci katını daha çok yetişkinlere yönelik dizayn eden Turan, ikinci katta ise çocukları için eğlenceli bir oyun alanı oluşturmuş. 

Üçüncü katı ise eşi Arda Turan ve kendine ayıran Turan, eşinin giyinme odasını da gösterdi. Kış boyunca bir tayt ve sweatshirt giydiğini söyleyen Turan, eşi Arda'nın giyinmeye çok düşkün olduğunu ve odasına çok emek harcadığını aktardı. 

aslıhan turan ev4

aslıhan turan ev

Galatasaray'ın kaptanlığını üstlenen Arda Turan, takımına olan bağlılığının simgesi olarak Galatasaray'ın logosu olan aslanı evin girişine koydu. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@