Game of Thrones Yıldızı Sophie Turner ve Joe Jonas 11 Milyon Dolara Malikane Aldı!

Şarkıcı Joe Jonas ile Game of Thrones dizisinin Sansa Stark karakterine hayat veren Sophie Turner 95 milyon liraya dev bir malikane satın aldı.

Emlak Magazin 23.09.2021 - 16:21 23.09.2021 - 16:39 Gülcan Özer

 Game of Thrones dizisinde hayat verdiği Sansa Stark karakteri ile tüm dünya çapında büyük bir üne kavuşan Sophie Turner ile yine en az kendisi kadar ünlü olan şarkıcı sevgilisi Joe Jonas yeni bir emlak yatırımına imza attılar Ünlülerin vazgeçilmezi olan Miami'de karar kılan ünlü çift 11 milyon dolarlık ödeme yaparak kendilerine devasa bir malikane satın aldı. 

Toplam 6 yatak odası bulunan devasa malikanenin içerisinde yer alan süper lüks özellikler ağızları açık bırakırken ünlü çift saray yavrusu evlerine 95 milyon lira ödeme yaptı. Amerika'nın en pahalı evlerinin bulunduğu Miami Bay Point semtinde yer alan süper lüks malikane içerisinde bulunan özellikleri ile görenleri kendisine hayran bıraktı. 

YENİ AŞK YUVALARI İÇİN 95 MİLYON TL ÖDEDİLER! 

Beraberliklerini çocukları ile taçlandıran Sophie Turner ile Joe Jonas hemen deniz kıyısında yer alan 4400 Island Road'da yer alan süper lüks malikanelerine 11 milyon dolar ödediler. Çift hatırlanacağı üzere California'da yer alan malikanelerini 16,8 milyon dolara satışa çıkarmışlardı. 

miami-ev

Buradan gelen para ile çift yaklaşık 3 ay sonra yeni evlerini aldı. 6 yatak odası ve 8 banyosu olan muhteşem malikane 10 bin 416 m2 büyüklüğe sahip bulunuyor. 

miami-ev-2

Malikane kısa süre önce yenilenirken kapalı bahçeler, bir koi göleti, şarap mahzeni, şömine ve havuz gibi pek çok lüks özellik barındırıyor. 

miami-ev-3

1980 senesinde inşa edilen süper lüks malikane hakkında son satış işlemi 2014 senesinde 4,2 milyon dolar ödenerek gerçekleşmişti. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@