Garanti Anlaşmalı Otomobillere Ucuz Kredi Verecek! Tüm Marka Listesi

Garanti Bankası anlaşmalı olduğu araç markalarına özel düşük faizli kredi verecek. Banka ayrıca bu markalardan alınacak araçlar için avantajlı ödeme planları sunacak.

Garanti Anlaşmalı Otomobillere Ucuz Kredi Verecek! Tüm Marka Listesi

Sıfır araç almak isteyenler için Garanti BBVA'nın bir kampanyası bulunuyor. Banka anlaşmalı olduğu araç markalarından alınacak otomobiller için çok daha farklı seçenekler ile kredi sağlıyor.

GARANTİ BBVA ANLAŞMALI ARAÇ LİSTESİ

Garanti Bankası resmi sitesinden yapmış olduğu açıklamasında müşterilerinin aşağıda yer alan listedeki araçlardan birini almaları durumunda ilan edilen özellikle kredi kullanabilecekierini bildirdi.

Bankanın listesinde Türkiye'de çok tutulan markalarda araçlar bulunuyor. Kredi kullanımı ve sağlanan olanaklara dair Garanti BBVA "Garanti BBVA Taşıt Kredisi’nin markalara özel avantajlı faiz oranlarıyla hayalinizdeki araca sahip olmak çok kolay! Bütçenize uygun ödeme planını hesaplamak ve başvurunuzu anında yapmak için.." bilgisi yer aldı.

Avantajlı Taşıt Kredisi Özelliklerinin Geçerli Olacağı Marka Model Listesi

Borusan

Toyota

Honda

Hyundai

İnfiniti

Kia

Mazda

Mitsubishi

Nissan

Ssangyong

Subaru

Suzuki

KREDİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Banka söz konusu kredi olanaklarından faydalanacak olan müşterilerine ayrı ayrı imkanlar sunuyor. Banka tarafından yapılan açıklamada kredi faiz oranlarının araca, markaya ve kişiye özel belirlendiği bildirildi.

Müşteriler kredi kullanımlarında ayrıca geri ödeme planlarında da özel ayrıcalıklar elde edebiliyorlar. Uzun vadeli ödeme planı yanında esnek ödeme seçenekleri de yer alıyor.

BAYİDEN KREDİ KULLANIM İMKANI

Garanti Bankası müşterilerine ayrıca bayiden kredi kullanım imkanı sağladığını bildirdi.

Anlaşmalı olan bayilerden bankaya gitmeye gerek kalmadan doğrudan kredi kullanabilecek vatandaşlar, cumartesi ve pazar günleri de başvuruda bulunabilecekler.

Bayiden kredi kullanımı için Garanti BBVA "Satın alacağınız araca karar verdiğiniz andan itibaren Bayiden Anında Kredi (BAK) sistemi ile birlikte şubeye gitmeye gerek olmadan, anlaşmalı bayilerimizde aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz:" bilgisini verdi.

SONRAKİ HABER