Garanti ATM'lerinden Bayram Harçlığı Gibi Nakit Ödemesi Yapılacak! ATM'ye Gidip Anında 6 Bin TL'nizi Alabilirsiniz!

Garanti BBVA Ücretsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı ile bayram öncesinde nakde sıkışan müşterisine çare oluyor. Garanti BBVA ATM’lerinde kuyruk oluşturacak nakit avans fırsatı!

Finans 25.04.2022 - 12:58 25.04.2022 - 12:59 Duygu Dilan Duman

Ramazan Bayramına kısa bir süre kala bayramda nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere Garanti BBVA’dan nakit avans fırsatı sunuluyor. Ücretsiz Taksitli Nakit Avans kapsamında verilecek nakit desteğinden sadece ilgili kart sahipleri ve Garanti BBVA müşterileri yararlanabiliyor. Son günlerde iyice artan masrafları nedeniyle nakde sıkışan birçok kişinin ise bu fırsat sayesinde bayram öncesinde aradığı nakit desteğini anında kullanması sağlanacak. Üstelik zorlu kredi süreci ile uğraşmak zorunda kalmadan anında ATM üzerinden para çekme işlemleri yapılabilecek.

Garanti BBVA Ücretsiz Taksitli Nakit Avans Fırsatını Duyurdu!

Garanti BBVA müşterileri bayram üstü nakit para ihtiyaçları karşılanıyor. 5 – 12 aylı taksit planlaması ile nakit ihtiyacı olanlara tam destek veren Garanti BBVA, düşük faiz oranları ile tamamen ücretsiz olarak kullanılabilecek taksitli nakit avans seçenekleri ile finansman sağlayacak. Üstelik kredi prosedürü ile vakit kaybetmek zorunda kalmadan, 300 TL’den 20.000 TL’ye kadar olan tüm nakit ihtiyaçları için vatandaşların hızlı başvuru kanalları üzerinden anında işlem yapması sağlanacak.

ATM’den 6 Bin Liraya Kadar Ödeme Yapılacak!

Garanti-Bankası'ndan-Sevgililer-Günü-Kıyağı!-Hediyeni-İnternetten-Al-160-TL-Kazan!-2

Garanti BBVA ATM’lerinden yapılacak işlemlerde çekim limiti 6.000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak diğer işlem kanalları ile nakit avans fırsatını değerlendirmek isteyenler, 300 – 20.000 TL arasında, kullanılabilir limitleri kapsamında işlem gerçekleştirebileceklerdir. Bu yönüyle nakde sıkışan tüm Garanti BBVA müşterilerinin rahat etmesi sağlanacak. Yüzde 1,80 faiz oranları ve 12 aya varan vade imkanı ile rahat bir ödeme planı da hazırlanmaktadır.

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans Nasıl Alınır?

Garanti BBVA hesabı olan ve ilgili kartlara sahip olan vatandaşların, istedikleri saatte ve yerde başvurularını yaparak Ücretsiz Taksitli Nakit Avans fırsatını kullanmaları sağlanmaktadır. Garanti BBVA internet bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş, ATM’ler ve müşteri iletişim merkezi (444 0 333) üzerinden nakde sıkışan müşterilerin hızlı başvuru yapmaları mümkündür.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@