Garanti Bankası Bonus Kart Emlak Vergisi Kredi Kartı Kampanyası 2018

Bugün itibari ile emlak vergisi ikinci taksit ödemeleri başladı. Peki, emlak vergisi taksitle ödenir mi, kredi kartıyla emlak vergi ödemesi nasıl yapılır?

Emlak Haberleri 01.11.2018 - 18:00 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Bugün itibari ile emlak vergisi ikinci taksit ödemeleri başladı. Peki, emlak vergisi taksitle ödenir mi, kredi kartıyla emlak vergi ödemesi nasıl yapılır?

Emlak vergisi ödemelerinde ikinci taksit ödeme dönemi başladı. Emlak vergisini kredi kartı ile ödeme hakkından yararlanmak isteyen kişiler için Garanti Bankası kredi kartı emlak vergisi ödemesi için 2 taksit ödeme fırsatı sunuyor. Emlak Vergisi 2.Taksit Ödemeleri Ne Zaman Bitecek?Emlak vergisi ikinci taksit ödemeleri bugün yani 1 Kasım 2018 tarihi itibari ile başladı. Emlak vergisi 2. taksit son ödeme tarihi olarak ise 31 Kasım 2018 tarihi uygulanacak. Yani emlak vergisi borcu ödemesi için gecikmeye düşmemek için ödemelerin en geç 31 Kasım 2018 tarihine kadar yapılması gerekiyor. Garanti Bankası Emlak Vergisi Ödeme Taksit 2018 Kampanyası Emlak vergisini taksitle ödemek isteyen kişilerin ödeme yapmadan hemen önce cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden VERGİ yazıp 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarıyla kampanyaya katılmak için ödeme yapmadan önce EVET VERGİ yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340'a SMS gönderin veya BonusFlaş'tan "Hemen Katıl"ı tıklayın. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, kampanya katılım iptalleri için "IPTAL VERGİ" yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"
Gelişmelerden Haberdar Olun

@