Garanti Bankası Ev Kredisi Faiz Oranları Düştü, En Uygun Konut Kredisi Veren İlk 10 Banka Sıralaması

Bugün Ziraat Bankası tarafından verilen büyük müjdenin ardından yeni bir kredi indirim haberi de Garanti Bankası tarafından verildi.

KONUT KREDİSİ 01.03.2019 - 17:00 15.07.2021 - 00:17 SERHATMEDYA

Bugün Ziraat Bankası tarafından verilen büyük müjdenin ardından yeni bir kredi indirim haberi de Garanti Bankası tarafından verildi.

Garanti Bankası konut kredisi faiz oranları için indirim kararı aldı. Bankaların konut kredisi faiz oranları düşmeye devam ederken bugünün yeni konut kredisi indirim haberi Garanti Bankası tarafından verildi. Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Garanti Bankası ev kredisi faiz oranı yüzde 1,69 seviyesinden yüzde 1,65 seviyesine çekti. En düşük konut kredisi faiz oranı ise bugün için yüzde 1,49 olurken Ziraat Bankası konut kredisi faiz indirimi Pazartesi günü başlayacağı için yeni oranla en uygun konut kredisi faiz oranı Pazartesi günü yüzde 1,28 seviyesine çekilmiş olacak. 

Garanti Bankası Konut Kredisi Masrafları Listesi Garanti Bankası konut kredisi dosya masrafı 500 LiraGaranti Bankası konut kredisi ekspertiz ücreti 715 LiraGaranti Bankası konut kredisi taşınmaz rehin ücreti 225 Lira Kredi Faizleri Düştü, Bankalar Konut Kredisi Yapılandırma Yapacak Mı?Bu konu hakkında bugün çok yoğun soru aldık. Bankaların kredi yapılandırması hakkında yazılar yayımlamıştık. Yeni kampanya Pazartesi günü başlayacak. Bu nedenle şu anda yetkililer yapılandırma hakkında bilgi veremiyor. Pazartesi günü banka yetkilileri ile görüşerek yapılandırma hakkında imkan tanınıp tanınmayacağı konusunda detaylı bir haber hazırlayacağız. Bu nedenle konu hakkında bizi takipte kalmaya devam edin. Yine uygulamamızı indirerek haberimiz yayımlandığı anda hemen bilgi sahibi olabilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook Konut Kredisi ve Emlak Haberleri Kapalı Grubumuza Katılmak İçin TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZEn Uygun Konut Kredisi Veren İlk 10 Banka SıralamasıZiraat Bankası 1,28 (4 Mart 2019 Pazartesi Günü İtibari İle Uygulanacak Olan Konut Kredisi Faiz Oranıdır)Vakıfbank emlak365.com Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.49 (Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.98 olarak hesaplanmaktadır)Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1,49 (Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.98 olarak hesaplanmaktadır)Kuveyt Türk Konut Kredisi Faiz Oranı  % 1,59 (Konut kredisi ürünleri alanlar için uygulanan faiz oranı yüzde 1,53'tür)Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1,61TEB Konut Kredisi Faiz Oranı % 1,61ICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı %  1.62ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.65Garanti Bankası emlak365.com Konut Kredisi Faiz Oranı  % 1.65İş Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1,72 (İş Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri için yüzde 0.98 olarak hesaplanmaktadır)Haber Kaynağı: Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@