Garanti Bankası Gayrimenkul Satışı: Bankadan Satılık Apartman Dairesi, Tarla, Arsa, Dükkan Yetişen Alıyor

Garanti Bankası satılık gayrimenkul ilanları yayımlandı.Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa başta olmak üzere 81 il genelinde ucuz apartman dairesi, tarla, arsa, dükkan, depo satışı başladı!

Emlak Haberleri 08.10.2021 - 14:05 08.10.2021 - 14:06 Gülcan Özer

Bankaladan satılık gayrimenkul ilanları peş peşe yayımlanmaya devam ederken Garanti Bankası gayrimenkul satış ilanları Ekim ayına özel olarak güncellendi. Yayımlanan yeni ilanlarda Ankara ve İstanbul başta olmak üzere pek çok ilde yer alan ucuz konut satışları dikkat çekti. 

Son dönemde artan konut fiyatları nedeni ile bankalardan satılık ucuz ev ilanları daha fazla talep görürken Garanti Bankası tarafından yayımlanan ilanlarda ev sahibi olmak, arsa yatırımı yapmak, tarla ya da dükkan almak isteyen kişilere düşük fiyatlı cazip seçeneklerde sunuldu. Garanti Bankası gayrimenkul satışı ilanları ile icradan, sahibinden bankadan satılık ev ilanları haberimizde! 

GARANTİ BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL: MÜSTAKİL EV, APARTMAN DAİRESİ İLANLARI!

Garanti Bankası satılık apartman dairesi ve müstakil ev ilanları yayımlandı. Ev sahibi olmak isteyen kişilere cazip seçeneklerin sunulduğu ilanlarda en düşük konut fiyatı Şanlıurfa'da yer alan daire için belirlediği 41 bin lira oldu. Yine Şanlıurfa Eyyübiye Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 85 m2 büyüklüğe sahip olan ev için talep edilen fiyatta 41 bin lira olarak duyuruldu. 

garanti-bankası-satılık-konut-ilanları-8-ekim

GARANTİ BANKASI SATILIK ARSA VE TARLA İLANLARI! 

Yatırımlık tarla ve arsa ilanları arayan kişilere özel olarak Garanti Bankası yeni ilanları duyurdu. Türkiye'nin farklı çok sayıda ilinde cazip fiyatlarla satış yapan Garanti Bankası aynı zamanda isteyen müşterilerine konut kredisi desteği  de veriyor. Satılık arsa ilanları arayan kişilere 2 bin 377 m2 büyüklüğe sahip olan Samsun Tekkeköy sınırları içerisinde yer alan arsayı 15 bin liraya satışa çıkardı.

garanti-bankası-satılık-arsa-ilanı

GARANTİ BANKASI SATILIK DÜKKAN, İŞYERİ İLANLARI İLE KAPANIN ELİNDE KALACAK FİYATLAR! 

Arsa, tarla, dükkan ve konut ilanları kadar Garanti Bankası tarafından yayımlanan satılık işyeri ve dükkan ilanları da dikkat çekti. Fiyatların dibe vurduğu ilan bölümünde en düşük dükkan fiyatı Samsun İlkadım Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 40 m2 büyüklüğe sahip olan dükkan için talep edilen 31 bin liralık fiyat oldu. 

garanti-bankası-satılık-işyeri-ilanları-8-ekim

GARANTİ BANKASI'NDAN EV, ARSA, İŞYERİ, DÜKKAN, ARSA VE TARLA NASIL ALINIR?

Garanti satılık gayrimenkul ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden satılmakta olup ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Yukarıda yer alan linki tıkladığınız anda gelecek olan safyada kriterlerinize göre arama yapabilir, makul fiyatlı ilanları belirlemeniz durumunda teklif vererek alım fırsatı elde edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@