Garanti Bankası Her Bir Emekliye 2.000 TL Ödeyecek! Bu Haberi Duyan Garanti Bankası'na Koşuyor

Garanti emekli promosyon 2021 kampanyası başladı. Yıl dolmadan emekli maaşını Garanti Bankası'na taşıyan emekliler 2 bin TL promosyon yanı sıra düşük faizli kredi desteği de verilecek!

Finans 15.11.2021 - 15:21 15.11.2021 - 15:28 Gülcan Özer

Garanti Bankası, emekliler için bir süredir planladığı yeni promosyon kampanyası ile ilgili detayları paylaştı. Kasım ayında sürpriz bir artırım kararı alan banka, artık maaşını Garanti Bankası’na taşıyan emeklilere 2.000 TL’ye kadar promosyon ödeyecek.

Maaşını Garanti BBVA’ dan alıp 3 yıllık süresini dolduranlarla birlikte ilk kez Garanti Bankası’ndan emekli maaşı alacakların yararlanacağı bu kampanya yıl sonuna kadar geçerliliğini koruyacak. Maaşını 3 yıl boyunca Garanti BBVA’ dan almayı taahhüt eden emeklilere maaş aralıklarına göre 2.000 TL’yi bulan nakit ödeme yapılıyor.

GARANTİ BBVA BANKASI EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI 2021

Maaş tutar aralığınıza göre aşağıdaki şekilde promosyon hakkından yararlanabilirsiniz;

  • Emekli aylığınız 1.500 TL’nin altındaysa 1.300 TL
  • Emekli aylığınız 1.500 TL ile 2.499 TL arasında ise 1.650 TL
  • Maaşınız 2.500 TL ya da daha fazla tutardaysa 2.000 TL nakit ödeme alabileceksiniz.

Garanti BBVA, emeklilere nakit ödeme yapmanın yanı sıra çeşitli avantajlar da sunuyor. Bir yakınınızın emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıyarak da ekstra promosyon alabiliyorsunuz. Bu kampanyada Garanti BBVA’ ya kazandıracağınız her bir emekli maaş müşterisi için 250 TL alacak ve toplamda alacağınız promosyon tutarını artırabileceksiniz.

garanti emekli promosyonu

GARANTİ BANKASI EMEKLİ MAAŞI TAŞIMA ŞARTLARI NELERDİR?

Maaşınızı taşıyıp promosyon ödemesi aldıktan sonra bankanın çeşitli ödeme kanalları üzerinden ücretsiz para transferi yapabilirsiniz. Hafta içi her gün saat 16:00’ya kadar yapacağınız tüm para transferlerini ücretsiz olarak gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Ayrıca aidatsız kredi kartı ve uygun faiz oranlı krediler de cabası.

Kısacası maaşınızı Garanti Bankası’na taşıyıp 3 yıl boyunca buradan almayı kabul ettikten sonra Garanti Bankası’nın avantajlarla dolu kapıları sizin için sonuna kadar açılacak. Maaşınızı taşımak üzere herhangi bir Garanti BBVA şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. E-devlet şifreniz varsa e-devlet sistemi üzerinden de maaşınızı Garanti Bankası’na taşıyabilirsiniz. Birden fazla maaş ödemesi alıyorsanız bu maaşların toplamına göre promosyon alma şansına sahip olacaksınız.

Garanti Bankası’nın emekli maaş müşterileri, ihtiyaç kredilerini de standart müşterilere göre daha uygun oranlarla kullanabiliyor. Bu kişilere uygulanan faiz oranı hem mobil uygulamada hem de internet bankacılığında düzenlenmiş olacak. Garanti Bankası’nın bu özel avantajlarının her birinden yararlanmak için siz de maaşınızı Garanti Bankası’na taşıyın, bankacılığın kârlı yönünü bir an önce keşfedin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@