Garanti Bankası İstanbul'da 100 Bin Liraya 83 M2 Büyüklüğünde 2+1 Apartman Dairesi Satıyor!

Garanti Bankası satılık gayrimenkuller için verilen ilanlar güncellendi. Ankara, İzmir ve İstanbul başta olmak üzere çok sayıda ilde taşınmazlar satışa sunulurken İstanbul'da apartman dairesi satışta!

Emlak Haberleri 09.11.2021 - 15:00 10.11.2021 - 07:52 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında ilk sıralarda yer alan Garanti Bankası elinde bulunan gayrimenkulleri ucuz fiyatlarla satışa sundu. 81 ilde yer alan çok sayıda konut, işyeri, arsa, tarla, dükkan ve bahçe satışa sunulurken İstanbul'da ev sahibi olmak isteyenlere cazip seçenekler sunuldu. 

Garanti BBVA satılık gayrimenkuller için verilen ilanlar arasında İstanbul'da yer alan en ucuz satılık ev / konut / daire ilanı ise Esenyurt ilçesi bölgesinde yer alan  83 metrekare büyüklüğüe sahip olan apartman dairesi için verilen 100 bin liralık konut satış ilanı oldu. İstanbul'un pek çok ilçesinde yer alan satılık ev ilanları için cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor. 

GARANTİ BANKASI İSTANBUL SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI YAYIMLANDI! 

Garanti Bankası tarafından satışa sunulan gayrimenkul ilanları şehirlere göre yayımlanırken Türkiye'nin 81 ilinde yer alan arsa, tarla, dükkan, işyeri, bağ, bahçe gibi taşınmazların yanı sıra bahçeli müstakil ev ve apartman dairesi ilanları da bulunuyor. Her bütçeye uygun farklı özelliklere sahip olan çok sayıda taşınmaz satışa sunulurken ev sahibi olmak isteyenlerde ucuz fiyatları nedeni ile bankadan satılık gayrimenkul ilanları arasından seçimde bulunmayı tercih ediyor. 

garanti bankası satılık gayrimenkul ilanları

İstanbul'un farklı çok sayıda ilçesinde satılık gayrimenkuller için ilanlar yayımlayan Garanti Bankası tarafından satışa sunulan en düşük fiyatlı İstanbul'da bankadan satılık konut ilanı İstanbul Esenyurt ilçesi sınırları içerisinde yer alan Yunus Emre Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 83 metrekare büyüklüğe sahip olan 2+1 daire için belirlenen 200 bin liralık apartman dairesi oldu. 

garanti bankası istanbul satılık gayrimenkul ilanları

GARANTİ BANKASI'NDAN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR, BANKADAN SATILIK EV NASIL ALINIR?

Bankadan satılık ev almak isteyen kişilere yönelik olarak çok sayıda ilanı satışa koyan Garanti Bankası üzerinden satışa sunulan tüm gayrimenkuller için ilanlar bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. İlanlara başvuru yapmak isteyen kişiler ise kendilerine en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek burada kendilerine verilen gayrimenkul satış sözleşmesini imzalayarak teklif vermek istedikleri taşınmazın satış bedeli üzerinden hesaplanan teminat tutarını bankaya yatırarak sisteme üye oluyor. Verilen üyelik şifresi ile internet sitesine giriş yapılarak teklif veriliyor ve en yüksek teklifi veren kişi taşınmazı almaya hak kazanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@