Garanti Bankası Şartsız, Kefilsiz 50 Bin Lira Kredi Veriyor! Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi Şartları Neler?

Pandemi son dönemlerde bankaların kredi süreçlerini de etkiledi. Garanti Bankası 36 ay vadeyle 50 bin lira limitli düşük faiz oranlı yeni kredi kampanyasını açıkladı.

Garanti Bankası Şartsız, Kefilsiz 50 Bin Lira Kredi Veriyor! Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi Şartları Neler?

Son dönemlerde bankalar vatandaşlar için yeni kredi kampanyalarını açıklamaya devam ediyorlar. Müşteri portföylerini genişletmek isterken yeni kampanyalarını mümkün olduğunca en dikkat çekici şekilde hazırlamaya devam ediyorlar. Vatandaşın en çok endişe duydukları faiz oranları konusunda büyük bir hareketlilik devam ederken yaşanan deprem ile faiz oranları büyük oranda düştü.

Pek çok banka ortaya çıkan rekabet durumu sonrasında faiz oranlarını, ödeme yöntemlerini ve kredi şartlarını düşürmeye devam ediyor. Garanti BBVA bu bankalardan birisi olarak düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası ile vatandaşı harekete geçirmeye devam ediyor. 50 bin liralık kredi limiti ile 36 ay vadeli olmak üzere anında ödeme yapabilirsiniz

Pandemi döneminde bankaların sunduğu imkanlar ekonomik açıdan destek olmak amacıyla oldukça genişletildi. Kredi ödeme vadeleri de bu süreçte bankaların çalışma prensiplerine göre 12-24 ve 36 ay olmak üzere değişiklik gösteriyor.

GARANTİ BBVA 50 BİN LİRA LİMİTLİ DÜŞÜK KREDİ KAMPANYASINI AÇIKLADI

garanti-ihtiyac-kredisi

Garanati BBVA hazırlamış olduğu kredi kampanyası ile birlikte 50 bin lira limitli ihtiyaç kredisi veriyor. Kredi kampanyasının detaylarına bakıldığı zaman taksit limiti 36 ay olarak belirlendi. Kredi faiz oranı ise önceki kampanyalara ve limitlere bakılarak düşürüldü. Şimdilerde 50 bin lira limitli ihtiyaç kredisi kampanyası için Garanti BBVA kredi faiz oranını yüzde 1.47 seviyesine kadar düşürdü.

Yüzde 1.47 oranında faiz oranı ile birlikte 36 ay vadeli 50 bin lira limitli kredinin aylık geri ödemesi bin 888 lira olarak açıklandı. Faiz oranı ile birlikte toplam ödenecek kredi limiti 68 bin 256 lira olarak açıklandı.

GARANTİ BBVA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ekonomik açıdan ülkenin zor günlerden geçtiği ve vatandaşın ekonomik olarak zorlandığı bu günlerde Garanti BBVA tarafından hazırlanan kredi kampanyası kısa sürede büyük ilgiyle karşılandı.

Düşük faizli ve kolay ödeme seçeneklerine sahip olan kredi detaylarına ulaşmak için bankanın resmi internet adresinden ya da banka şubelerinden bilgi alınabilir. Başvurular banka şubelerinden olduğu gibi internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon şubeleri üzerinden yapılabilir. Başvuru için bir kefil ya da şart aranmaksızın hızlı bir değerlendirme sonucunda yanıt verilmektedir.

SONRAKİ HABER