Garanti Bankası Satıyor: 15 Bin Liraya Tarla, 31 Bin Liraya Dükkan, 41 Bin Liraya Daire!

Bankaların gayrimenkul satış ilanları adeta patlama yaşadı. Ellerindeki stok yükü arttığı için bankalar satışa çıkardıkları ev, arsa, işyeri, dükkan, tarla, arsa ve bağ, bahçe ilanları için büyük indirim yaptı. Garanti Bankası satılık gayrimenkul ilanları yayımlandı. Bankadan satılık ev ilanları arayanlar için yeni satış duyuruları haberimizde...

Garanti Bankası Satıyor: 15 Bin Liraya Tarla, 31 Bin Liraya Dükkan, 41 Bin Liraya Daire!

Bankalar tarafından verilen satılık gayrimenkul ilanları düşük fiyatları ile büyük ilgi görmeye devam ediyor. Bankalardan satılık daireler, arsalar, dükkanlar ve tarla ilanları piyasa fiyatının çok daha altında tutulması nedeni ile yoğun ilgi görüyor.

Devlet bankalarının yanı sıra özel bankaların da satılık taşınmaz ilanları da yakından takip edilirken bu bankalardan biri de Garanti Bankası olarak öne çıktı. Garanti Bankası vermiş olduğu ilanlar ile sadece 15 bin liradan başlayan fiyatlarla tarla sahibi olma imkanı sunuldu.

GARANTİ BANKASINDAN SATILIK DAİRELER, İCRALIK EVLER!

Yayımlanan son ihale ilanları ile çok sayıda taşınmaz için uygun fiyatlarla alım fırsatı sunuldu. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklama ile satışa sunulan konut, arsa, dükkan ve tarlalar için başvuru kolaylığı da sunuldu. Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile verilen ilanların yanında yer alan Teklif Ver butonunu tıklamanız yeterli oluyor.

Garanti Bankası Satıyor: 15 Bin Liraya Tarla, 31 Bin Liraya Dükkan, 41 Bin Liraya Daire! - Resim 1

Teklif ver butonuna tıkladıktan sonra açılan yeni ekranda sizden istenilen isim, soyisim, e posta, telefon numarası bilgilerini doldurup formu onaylayın.

Bunun ardından banka yetkilisi sizi arayarak ihale katılım bedeli olarak belirlenen tutarı yatırmanızı isteyecektir. Bunun ardından banka başvuru evrakları ve gerekli bilgileri inceleyerek onayladıktan sonra e posta üzerinden sisteme giriş için gereken e posta ve şifre bilgisi gönderilecektir. Bu bilgi ile sisteme giriş yaparak teklifinizi verebilirsiniz.

BANKALARDAN SATILIK TAŞINMAZLAR İÇİN E İHALE SÜRECİ NASIL YAPILIR, BANKADAN SATILIK İCRALIK DAİRE NASIL ALINIR?

Verilen ilanlarda yer alan teklif ver butonuna basılarak kişi bankaya teklifini sistem üzerinden verir. Ardından 30 dakikalık süre başlar. 30 dakika içerisinde yeni bir teklif gelmezse son teklifi veren kişi ihaleyi kazanmış kabul edilir. Yeni bir teklif verilirse ise bu durumda 30 dakikalık ek süre eklenmiş olur.

Emlak365.com - ÖZEL HABER