Garanti Bankası Yüzleri Güldürecek Sonbahar Kredisi Kampanyası Başvuruları Başladı!

Kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Garanti Bankası sonbahar kredisi kampanyası başladı. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ve başvuru şartları!

Finans 14.11.2021 - 15:19 14.11.2021 - 15:19 Gülcan Özer

Bankaların kredi kampanyaları hız kazandı. Pek çok kişi yaşanılan ekonomik kriz döneminden banka kredisi ile çıkmayı tercih ederken yıl sonuna doğru bankaların kredi kampanyaları da arttı. 

Vatandaşlar yüksek olan faiz oranları nedeni ile en uygun kredi veren bankaları araştırmaya devam ederken Garanti Bankası sonbahar kredisi desteği ile yeni kampanyasını duyurdu. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç, kredi çekmek isteyenler için başvuru nereden, nasıl yapılır?

GARANTİ BANKASI SONBAHAR KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI! 

İhtiyaç kredisi faiz oranları ne yazık ki yükselmeye devam ederken ekonomide yaşanan dalgalanma nedeniyle ay sonu bütçesini dengelemekte zorlanan vatandaşlar yüksek faiz oranlarına rağmen kredi çekmeye devam ediyorlar. Özellikle de yıl sonuna doğru vatandaşların kredi talepleri artarken bankalarda da yeni kredi kampanyaları hız kazandı. 

garanti bankası kış kredisi

Bu bankalardan biri de Garanti Bankası oldu. Garanti Bankası sonbahar kredisi kampanyası için başvurular başladı. Garanti Bankası internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile acil nakit ihtiyacı olan çalışanlara, esnafa ve emeklilere özel kredi seçenekleri ilan edildi. 

garanti bankası ihtiyaç kredisi kampanyası

100 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI NE KADAR, KAÇ TL?

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı çekilecek olan kredi tutarına göre belirlenirken 100.000 TL ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,69 olarak ilan edildi. Bu oran üzerinden 24 ay vadeli kredi çeken kişilerin aylık taksit tutarları ise 5 bin 303 TL olarak gerçekleşecek. 

Hatırlanacağı üzere Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan yeni düzenleme ile ihtiyaç kredisi vadesi değiştirilmiş, 50 bin TL ve üzeri kredi taleplerinde vade sınırı 36 aydan 24 aya çekilmişti. Yeni düzenleme sonrasında 100 bin lira ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler en fazla 24 ay vadeli olarak borçlanabiliyorlar. 

Daha düşük ihtiyacı olan kişiler için ise 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunulurken bu kredi paketinde ise faiz oranı yüzde 2 seviyesine yükselirken aylık kredi taksit tutarı ödemesi ise 552,97 TL olarak gerçekleşecek. İhtiyaç kredisi başvurusu Garanti Bankası şubeleri, mobil şube ve internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@