Garanti Bankası'ndan 3'ü 1 Arada Satış İlanı! İki Katlı Ahşap Ev, Kagir Ahır ve Tarla Sadece 180 Bin TL

Garanti Bankası gayrimenkul satış ilanları yayımlandı. Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında bulunan Garanti BBVA ev satışı ilanları ile yankı uyandırdı. Ucuz, icradan, bankadan satılık ev!

Emlak Haberleri 22.11.2021 - 16:11 22.11.2021 - 16:11 Gülcan Özer

Bankadan satılık ev, tarla, arsa ve apartman dairesi ilanları yıl sonuna doğru düşen fiyatları ile dikkat çekerken Garanti Bankası gayrimenkul satış ilanları için beklenen güncellemesini yaptı. Garanti Gayrimenkul Satış ilanları bankanın resmi internet sitesi olan Garanti BBVA İntengo sitesi üzerinden yayımlanırken düşük fiyatlar dikkat çekti. 

Piyasa fiyatının çok daha altına ucuz fiyatlarla satılan evler deyim yerindeyse kapış kapış giderken banka farklı şehirlerde yer alan çok sayıda taşınmazı satışa sundu. Bu taşınmazlar arasında apartman dairesi, bahçeli müstakil ev, arazi, arsa, dükkan, depo, işyeri, yazlık, ahır gibi farklı pek çok seçenek yer aldı. Emlak piyasasında son dönemde yükselen konut fiyatları nedeniyle bankadan satılık evler daha fazla ilgi görmeye başlamıştı. 

GARANTİ BANKASI SATILIK MÜSTAKİL EV, APARTMAN DAİRESİ İLANLARI YAYIMLANDI! 

Koronavirüs salgını döneminde pek çok kişinin yeniden müstakil ve bahçeli evlere yönelmesi ile beraber bu evlerin fiyatları tavan yapmış, pek çok kişi yükselen fiyatlar nedeni ile bu taleplerinden vazgeçmek zorunda kalmıştı. Bankalardan, icradan satılık evler ise piyasa fiyatlarının çok daha altına satılması nedeni ile bu dönemde vatandaşın kurtarıcısı olmuştu. 

garanti bankası apartman dairesi satışı ilanları-1

Garanti Bankası tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında satış fiyatı 41 bin liradan başlayan fiyatlarla Türkiye'nin 81 ilinde yer alan çok sayıda taşınmaz satışa sunuldu. 85 m2 büyüklüğe sahip oaln 2+1 daire için 41 bin liralık satış fiyatı belirlenirken Diyarbakır'ın Çınar Mahallesi sınırları içerisinde yer alan en üst kat 85 m2 büyüklüğe saihp olan apartman dairesi için ise satış fiyatı 56 bin TL olarak belirlendi. 

garanti bankası iki katlı ahşap ev-1

BANKADAN SATILIK MÜSTAKİL BAHÇELİ EV ARAYANLARA GARANTİ BANKASI ÖZEL İLAN YAYIMLADI! 

Garanti Bankası müstakil ev ilanları ile ise büyük bir satış fırsatı sundu. Tokat'tın Merkez ilçesine bağlı olan Kocacık Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 330 m2 büyüklüğe sahip olan arsa içerisinde yer alan 2 katlı ahşap ev, kagir ahır ve arsa sadece 180 bin TL fiyatla satışa sunuldu. 

garanti gayrimenkul satış sitesi bilgileri

BANKADAN SATILIK EV NASIL ALINIR, İCRADAN EV ALMAK İÇİN BAŞVURU NEREDEN YAPILIR?

Garanti Bankası satılık gayrimenkul ilanları bankanın resmi intengo sitesi üzerinden yayımlanmakta olup siteye BURAYI TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ! Burada yer alan ilanları inceleyerek teklif verebilir, en yüksek teklifi vermeniz durumunda taşınmazı satın alma hakkı elde edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@