Garanti Bankası'ndan Çocuklarının Geleceğini Düşünen Ailelere Destek

Garanti BBVA 18 yaş altında olan çocuklar için bireysel emeklilik sisteminde çok özel avantajlar sunuyor. İşte bankanın sağladığı o destek ödemelerinin tamamı.

Garanti Bankası'ndan Çocuklarının Geleceğini Düşünen Ailelere Destek

Her anne ve babanın hayali, çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak, onlara en iyi imkânları sunabilmektir. Kişisel çabalar, bu hayali gerçekleştirmek için her zaman yeterli olmayabilir. Yastık altında biriken paralar her geçen gün değerini kaybederken bu minvalde bankalardan ve çeşitli fon şirketlerinden yararlanmak en doğru tercih olacaktır. Bu düşünce ile hareket eden Garanti Bankası, çocuklarının geleceğini düşünen ailelere önemli bir katkı sunacak.

Garanti BBVA, çocuklarının geleceğini garanti altına almak isteyen ailelere 18 yaş altı bireyler için yararlanılabilecek ürünler sunmaya devam ediyor. Bu bağlamda Garanti BBVA Emeklilik firmasını da öne süren Garanti Bankası, ailelerin birikim için kullanabilecekleri bankacılık enstrümanları geliştirmekte. 18 yaş altı bireylere özel bireysel emeklilik hizmeti ile son dönemde dikkatleri üzerine çeken Garanti BBVA, bu hizmetten yararlanmak isteyen velilere özel sürprizler sunmakta.

Çocuklarınızın Geleceği BES İle Garanti Altında

Bireysel emeklilik sistemi, bugün yapılan birikimlerin, gelecekte de kullanılabilmesini sağlayan çok özel bir sistem. Bu sistemin temel amacı, bireylerin birikim yapmalarını sağlayacak özel bir uygulama sunmak. Kendi başınıza birikim yapmaya kalktığınızda bir araya getirdikleriniz enflasyona yenik düşebilmekte. Ayrıca birikimlerin kişinin kontrolünde olması, bunları çok daha kolay harcayabilme şansı da sunuyor. Oysa bireysel emeklilik, sahip olduğu özelliklerle beraber birikimlerin daha sağlam bir sistem tarafından kontrol edilmesini sağlamakta.

Garanti Bankası müşterileri, 18 yaş altı bireylere yapılacak bireysel emeklilik sözleşmelerinde 60 TL Bonus kampanyası düzenleyerek geleceğe yapılan yatırımları destekleme kararı aldığını duyurdu. 31 Ocak 2022 tarihine kadar yapılacak 18 yaş altı bireysel emeklilik sözleşmelerinde ödeme yönteminin Garanti BBVA kredi kartı olarak belirlenmesi halinde bu destekten yararlanılabilecek. Bu özel kampanya 1 Ocak 2022 tarihinde başladı ve ortalama 1 ay kadar sürecek.

Kampanyadan yararlanmak ve detaylara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada bulunan formu doldurarak çocuğunuzun geleceğini sağlam temeller üzerine kurmak adına ilk adımı atmış olacaksınız. Ödeme yöntemi olarak Garanti Bankası kredi kartınızı kullanırsanız, provizyon ödemesinin ardından 60 TL tutarında Bonus puan kazanacaksınız. Ayrıca çocuklarınız için son derece faydalı bir birikim uygulamasından da yararlanmış olacaksınız.

SONRAKİ HABER