Garanti Bankası'ndan Sevgililer Günü Kıyağı! Hediyeni İnternetten Al 160 TL Kazan!

Garanti BBVA sevgililer günü kampanyası kapsamında internet alışverişlerine 160 TL hediye bonus veriyor. Kampanya detaylarını öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz.

Finans 12.02.2022 - 16:46 12.02.2022 - 16:46 Büşra Uluşen

Garanti BBVA bankası, sevgililer günü kampanyasını kamuoyuyla paylaştı. Bu kampanya eşine ya da sevgilisine hediye almak için kara kara para hesabı yapanları sevindirecek. Bankadan yapılan duyuru ile sevgililer günü öncesi Hepsiburada, Trendyol ve N11 alışveriş siteleri ve mobil uygulamalarında 160 TL hediye verileceği bildirildi.

SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN 160 TL HEDİYE!

Garanti BBVA'dan yapılan kampanya duyurusunda, hepsiburada, gittigidiyor, N11 ve Trendyol web sitelerinden ve mobil uygulamalarından tek seferde 500 TL ve üzeri her harcamaya harcama 30 TL, toplamda 120 TL hediye bonus verilecek. Ödemesini GarantiPay ile yapanlara her işlem için 10 TL olmak üzere toplamda 160 TL bonus kazandırılacak. 

Kampanya 28 Şubat tarihine kadar devam edecek. 

Garanti-Bankası'ndan-Sevgililer-Günü-Kıyağı!-Hediyeni-İnternetten-Al-160-TL-Kazan!-1

GARANTİ BBVA SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASINA KATILIM ŞARTLARI

Kampanyaya katılan müşteriler en fazla 160 TL kazanabilecek. Peki kampanyaya nasıl katılacaklar? Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan hemen önce BonusFlaş uygulaması üzerinden ilgili kampanyayı bularak '' Hemen Katıl '' butonuna tıklayabilecekler ya da telefon üzerinden ONLINE yazarak 3340'a SMS gönderdiklerinde kampanyaya katılımları gerçekleşmiş olacak. 

Bankanın kampanyası yalnızca internet üzerinden yapılan alışverişler için geçerli olacak. Ayrıca aynı gün içerisinde yapılan harcamalardan sadece ilki kampanya kapsamına dahil edilecek. Söz konusu kampanyaya düzenli ödeme talimatı, bonus kullanımları ve fatura ödemeleri dahil değildir. 

Kampanya ile kazanılan bonuslar 3 Mart - 3 Nisan 2022 tarihleri arasında aktif olacak. Kullanılmayan puanlar 3 Nisan 2022 tarihinden sonra karttan silinecek. Bunun yanında kampanyaya Dolap uygulamasından yapılan harcamalar ve market harcamaları dahil değil ancak Trendyol'un Dolap sekmesinden yapılan alışverişler dahil edilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@