Garanti Bankası'ndan Türk Telekom Mobil Hat Sahiplerine 2GB İnternet Hediye! Hemen Başvur, Bedava İnterneti Kap!

Garanti BBVA’ da hesabı olup kendisi ya da yakını Türk Telekom bireysel mobil hat kullananlar, 30 gün geçerli 2GB ücretsiz hediye internet kazanıyor.

Finans 12.11.2021 - 21:09 12.11.2021 - 21:10 Gülcan Özer

Anında 2GB hediye kazanabileceğiniz bu özel kampanya ile ilgili ayrıntılar haberimizde mevcut. Garanti Bankası, Türk Telekom ile gerçekleştirdiği protokolle beraber Türk Telekom bireysel mobil hat kullanıcıları için yeni bir kampanya düzenleme kararı aldı.

Türk Telekom mobil hattınızı Garanti mobil uygulaması üzerinden otomatik ödemeye alarak siz de 2GB ücretsiz hediye internet kazanabilirsiniz.

Faturanız Otomatik Ödensin, Cebiniz Ücretsiz İnternetle Şenlensin

Kampanyaya katılım son derece basit. Garanti BBVA mobil uygulamasına giriş yaparak kendinize veya bir yakınınıza ait Türk Telekom bireysel mobil faturanızı otomatik ödemeye aldırarak kampanyaya hemen katılabilirsiniz. 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek bu kampanyadan yararlananların faturaları Garanti BBVA aracılığı ile ödenecektir.

Hesabınızdan ya da kredi kartınızdan ödeme yapılmasını sağlamak da tamamen sizin elinizde. Faturalı mobil hattınız için otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde bu hatta 2GB hediye internet yüklenir ve yüklenen internet hakkınızı 30 gün içerisinde kullanabilirsiniz.

30 gün içerisinde kullanılmayan internet kullanım hakları ise iptal olur. Teknosacell, Vestelcell, PTTcell ve BİMCell gibi Türk Telekom alt yapısını kullanan hatlar da kampanya kapsamında değerlendirilmektedir. Bu hatlara ait faturalarınızı Garanti BBVA mobil üzerinden otomatik ödemeye almanız halinde yine 2GB internet kazanabilirsiniz.

garanti bbva bedava internet

Fatura talimatınızı verdikten sonra hediye internet kazanımı ile alakalı bir SMS alacaksınız. Ayrıca kampanya süresince dilediğiniz zaman ‘’KALAN’’ yazıp 5555’e mesaj göndererek kalan kullanım hakkınızı sorgulayabilirsiniz. Bu kampanya, 30.06.2021 tarihinden itibaren Türk Telekom bireysel mobil hattını Garanti Bankası mobil uygulaması üzerinden otomatik ödeme kapsamına alan kullanıcıları da kapsamakta.

Garanti BBVA tarafından sunulan bu hizmetin kullanımı esnasında hattınızın kısıtlanması, kendiniz ya da operatör şirketinizce iptal edilmesi, başka bir operatöre taşınması durumunda kullanım hakları da otomatik olarak iptal edilecektir; bu sebeple bu tür işlemleri 30 günlük kampanya kullanım süresi zarfında gerçekleştirmemenizi tavsiye ederiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@