Garanti Bankası'nın 150.000 TL'den Ucuz Evleri Kapış Kapış Satılıyor! İlk Gören Alacak

Garanti Bankası satılık gayrimenkul ilanlarını güncelledi. 150.000 TL'nin altında fiyatlarla konut satışı gerçekleştiren Garanti Bankası ilanlarına yoğun ilgi gösteriliyor.

Emlak Haberleri 10.03.2022 - 17:34 10.03.2022 - 17:34 Büşra Uluşen

Konut fiyatları her geçen gün artarken vatandaşlar ev sahibi olma hayalinden bir hayli uzaklaşıyor. Vatandaşlar tam umutsuzluğa kapılmışken bankaların icradan satılık ev ilanları ile piyasanın çok altında tutarlar ile ev sahibi olmak mümkün oluyor. Bankalar, kendi mülkiyetlerinde bulunan konutları resmen sudan ucuz fiyatlara ilana çıkarıyor. 

İcradan satılık gayrimenkuller kapsamında Garanti Bankası internet sitesinde yer alan gayrimenkul ilanlarını güncelledi. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ilan yelpazesinde çeşitli illerde bulunan 2+1 3+1 daireler 150 bin TL'nin altında fiyatlarla satışa sunuldu. 

GARANTİ BANKASI KONUT SATIŞ İLANLARI! BU EVLER 150 BİN TL'DEN UCUZ!

Piyasadan daha uygun fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenler için yayınlanan Garanti Bankası gayrimenkul ilanları içerisinde birçok apartman dairesi yer alıyor. Çeşitli illerde bulunan evlerin fiyatı ise icradan satıldığı için çok ucuz. 

garanti konut

Garanti Bankası konut ilanlarında dubleks, teraslı ve ara kat olmak üzere birçok nitelikteki ev yer alıyor. İlan detayları incelediğinde Diyarbakır Ergani ilçesinde 90 m2 alana sahip iki apartman dairesi için 140 bin TL başlangıç bedeli belirlenmiş. Samsun İlkadım'da yer alan gayrimenkul ise bir apartmanın çatı dubleksinde bulunuyor. 125 m2'lik çatı dubleksi daire 140 bin TL'ye satılıyor. 

garanti konut ankara

Gayrimenkul ilanlarında en dikkat çeken konut ilanlarından biri de Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yer alıyor. Ankara'da konut fiyatları her geçen gün hızla artarken icradan satılık olan bu daireler yoğun ilgi görüyor. Beypazarı Hacıkara mahallesi ve Akrapol termal sitesinde yer alan satılık daireler 145 bin TL'den teklife sunuldu. Bu daireler 110 ve 100 m2 kare genişliğe sahip. 

garanti 11

Diyarbakır Çınar'da yer alan 85 m2 kare apartman dairesi 150 bin TL, Ankara Sincan Maraşal Çakmak Mahallesi'nde 85 m2 kare daire 155 bin TL ve Ankara Beypazarı Ayvaşık mahallesinde yer alan 113 m2 daire 170 bin TL başlangıç bedeli ile teklife açıldı. 

Garanti Bankası gayrimenkul ilanları içerisinde yer alan apartman daireleri için belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatıdır. Konutlar teklif usulü ile satılmaktadır ve dairelere teklif veren başka biri olmadığı sürece başlangıç bedeli ile satın almak mümkün olacak. 

İcradan satılık konutlar için internet üzerinden teklif verilmekte olup konutlar açık artırma usulü ile satılmaktadır. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@