Garanti Bankası'nın Hediye Yağmuru Başladı! iPhone 12 Pro Max, iPad Air 4 ve Apple AirPods Max Kazanma Fırsatını Kaçırma

Garanti BBVA,Kolay Adres Tanımlama (FAST) sistemini kullanan müşterilerine çekiliş yapacağını duyurdu.Siz de ödül kazanmak istiyorsanız Garanti BBVA hesabınıza kolay adres bilginizi tanımlayınız.

Finans 24.11.2021 - 12:03 24.11.2021 - 12:03 Serhat Karaman

Garanti BBVA, son dönemlerde çeşitli çekilişlerle müşterilerine sürpriz hediyeler dağıtıyor. Son aldığı kararla birlikte Kolay Adres Tanımlama (FAST) sistemini kullanan müşterilerine çekiliş yapacağını duyuran Garanti BBVA’nın bu özel çekilişine şimdiden büyük ilgi gösteriliyor. Siz de sürpriz ödüllerden birini kazanmak istiyorsanız Garanti BBVA hesabınıza kolay adres bilginizi tanımlayın ve çekiliş hakkını anında elde edin.

Kolay Adres Tanımlama Nedir?

Banka hesapları arasında hafta sonu da dahil olmak üzere kolay para transferi yapmaya yarayan FAST, son dönemde oldukça popüler. Siz de T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası, pasaport numarası, vergi numarası ya da e-posta adresinizi banka hesabınızla eşleştirerek hesabınıza hızlıca para gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay adres tanımlama işlemleri banka şubesinden, çağrı merkezinden, Garanti mobil uygulamasından ve Garanti BBVA resmi web adresinden gerçekleştirilebilmekte. Hesabınıza kolay adres tanımlaması yapmanız halinde gönderici tarafa kolay adres bilginizi (Ör: cep telefonu numarası) vererek 7/24 para transferi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde bir başkasının kolay adres bilgisine sahip olmanız halinde o kişiye 7/24 para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

garanti-kolay-adres-tanimlama

Garanti Bankası’ndan Hediye Yağmuru

Garanti Bankası hesabına kolay adres bilgisi tanımlayanlar, bu tanımlama sonrasında 1 adet çekiliş hakkı elde edecek. 15 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek bu kampanya sonucunda çekilişle çok sayıda ürün dağıtılacak. Garanti BBVA tarafından kazananlara hediye edilecek ödüller şu şekilde;

·         10 Adet iPad Air (4. Nesil)

·         5 Adet iPhone 12 Pro MAX

·         3 adet Apple AirPods Max

oduller

Kampanya öncesinde hesabınıza tanımlı olan kolay adres bilgisini iptal edip kampanya tarihlerinde tekrar kaydetmeniz halinde çekiliş hakkı kazanamazsınız. Bir başka kolay adres bilginizi hesabınıza tanımlayarak kampanya için çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni bir alt hesap açıp bu hesaba başka bir kolay adres bilgisini tanımlayarak da çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz.

Garanti BBVA özel kampanya çekilişi, 17 Aralık 2021 tarihinde saat 11:00’de gerçekleştirilecek olup çekiliş esnasında görevli noter hazır bulunacaktır. Ayrıca sonuçlar 21.12.2021 Türkiye Gazetesi’nde de yer alacaktır. Bu eşsiz hediyelerden birine sahip olmak istiyorsanız kolay adres bilginizi Garanti BBVA hesabınıza tanımlamanız yeterli olacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@