Garanti BBVA 25 Bin TL, 50 Bin TL Ve 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama!

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere Garanti BBVA tarafından uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriliyor. 

FİNANS 19.07.2021 - 22:08 25.07.2021 - 11:35 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşların nakit ihtiyaçlarına yönelik finansal destek arayışları sürüyor. Bu arayışların en kolay çözümü ise bankalarca verilen ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanarak nakit desteği almak oluyor. 

Her banka tarafından müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası oluşturuluyor. Bu ihtiyaç kredisi kampanyalarının şartları ise bankaların kredi ve faiz politikalarına göre farklılık gösterebiliyor. En avantajlı imkanları sunan bankalar oldukça fazla sayıda kredi başvurusu alarak müşteri portföyünü de arttırabiliyorlar. 

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyası ile fark yaratan bankalar arasında yer alıyor. Bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler oldukça cazip imkanlarla finansal sorunlarını öteleyerek ödeme alışkanlıklarını yeniden kazanabiliyorlar.

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler kredi maliyet hesaplamasının yanında diğer şartları da merak ediyorlar. 36 aya kadar vade ile verilen bu ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi miktarına göre değişen ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulanıyor. 

İhtiyaç kredisi kullanan müşterilere çeşitli avantajlar da tanınabiliyor. Bu avantajlar ile ihtiyaç kredisi kullanmak önemli bir finansal hamle oluyor. 

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere kredi miktarına göre değişen faiz oranları uygulanıyor. Banka tarafından açıklanan örnek maliyet tablosunda hangi kredi tutarına ne kadar faiz uygulandığı bildirildi. 

-36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisine 1,84 faiz uygulanıyor ve aylık kredi taksiti 608 TL oluyor
-36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisine 1,72 faiz uygulanıyor ve aylık kredi taksiti 990 TL oluyor
-36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisine 1,70 faiz uygulanıyor ve aylık kredi taksiti 1.974 TL oluyor
-36 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisine 1,69 faiz uygulanıyor ve aylık kredi taksiti 2.955 TL oluyor
-36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisine 1,69 faiz uygulanıyor ve aylık kredi taksiti 3.940 TL oluyor

ihtiyaç kredisi maliyet hesaplama tablosu

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Müşteriler Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Anında Kredi Hattı ve banka şubeleri kanalları üzerinden tercihlere göre ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@