Garanti BBVA 48 Ay Vadeli 150 Bin TL Taşıt Kredisini Aylık Kaç TL Taksitle Veriyor?

Otomobil satın alacak müşterilerine finansman desteği sağlayan Garanti BBVA taşıt kredisi maliyetlerini yeniledi. Garanti BBVA'dan yüzde kaç faizle taşıt kredisi kullanılabilir?

Finans 30.04.2022 - 02:29 30.04.2022 - 02:29 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil satın almak isteyenlere bankalar finansman destekleri vermeye devam ediyorlar. Bankaların finansman desteklerini değerlendiren vatandaşlar hayallerini süsleyen otomobillere sahip olabiliyorlar. Garanti BBVA da müşterilerine uygun maliyetlerle taşıt kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Garanti BBVA tarafından verilen taşıt kredisinin koşulları nelerdir? 

GARANTİ BBVA TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

Garanti BBVA tarafından taşıt kredisi kampanyasına dair geniş bir bilgilendirme yayınlandı. Garanti BBVA taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere bu kredi imkanını aylık yüzde 1,89 oranlı faiz ile sağlıyor. Bu faiz oranı şu anda bankalar içerisinde en düşük faizli taşıt kredilerinden birisi oluyor. Bu imkanı değerlendirenler avantajlı koşullarla otomobil sahibi olabiliyorlar. 

Garanti BBVA'dan taşıt kredisi çeken müşterilere bu kredi imkanı bazı koşullarda sağlanıyor. Müşteriler kullandıkları taşıt kredilerini 48 aya kadar vadelendirebiliyorlar. Ancak bu vadeler değeri 400 Bin TL'ye kadar olan otomobiller için geçerli oluyor. Eğer müşterinin satın almak istediği otomobilin değeri 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasındaysa o zaman bu kredi ne fazla 36 aya kadar vade ile müşterilere veriliyor. 

Garanti BBVA'nın müşterilere verebileceği taşıt kredisinin miktarı da belirli bir sistem ile belirleniyor. Buna göre değeri 400 Bin TL'ye kadar olan otomobiller için yüzde 70 oranında kredilendirme yapılıyor. Değeri 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasında olan otomobiller için ise yüzde 50 oranında kredi verilebiliyor. 300 Bin TL'lik otomobil için 210 Bin TL taşıt kredisi çekilirken 500 Bin TL'Lik otomobil için ise en fazla 250 Bin TL taşıt kredisi imkanı müşterilere sunuluyor.

150 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA!

garanti bbva taşıt kredisi taksit hesaplama

Garanti BBVA'dan taşıt kredisi çeken müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,89 oranında kredi faizi uygulanıyor. 48 ay vadeli 150 Bin TL taşıt kredisi çekenler bankaya her ay 5.161 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 248.496 TL oluyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@