Garanti BBVA Avans Hesap İle Acil Para Arayanlara Düşük Maliyet Karşılığında Ödeme Yapıyor!

Acil nakit ihtiyacı olanlara Garanti BBVA tarafından avans hesap ile para çekme imkanı tanınıyor. Garanti BBVA avans hesap nedir, maliyeti ne kadardır? 

Finans 16.11.2021 - 01:58 16.11.2021 - 01:58 Engin Uzunoğlu

Ekonomik gelişmelerin vatandaşların aleyhind eolmasından dolayı acil nakit ihtiyacı hissedenlerin sayısında son günlerde ciddi artışlar meydana geldi Kredi çekmek yerine fartklı bir çözüm arayışında olanların imdadına ise Garanti BBVA avans hesap kampanyası yetişti. Peki Garanti BBVA Avans Hesap nedir? Garanti BBVA avans hesap ile nasıl para çekilir? 

GARANTİ BBVA AVANS HESAP KAMPANYASI

Acil nakit ihtiyacı yaşayanlar için Garanti BBVA tarafından geliştirilen bir finansal çözüm olan Avans Hesap oldukça yaygın kullanımı olarak bankacılık ürünüdür. Müşterilerin hesaplarında para yokken bile para çekme imkanı bulmalarını sağlayan Garanti BBVA bunu da Avans Hesap ile gerçekleştiriyor. Garanti BBVA müşterilerinin vadesiz hesaplarına bağlı olan kredili mevduat hesabından Avans Hesap işlemleri yapılmaktadır. 

Garanti BBVA Avans Hesap kampanyası kapsamında müşterilere Türk lirası cinsinde para verilmektedir. Bu hesaptan kullanılan paranın maliyeti ise farklı bir şekilde hesaplanmaktadır. Avans hesaptan para çekildiğinde kaç gün kullanılırsa o kadar günlük bir maliyet ödenir. Avans hesap borcu kapatıldığında ise ekstra maliyetle karşılaşılmaz. Ayrıca gün içerisinde çekilen ve kullanılan Avans Hesap yien aynı gün içerisinde kapatılırsa herhangi bir maliyet ile de karşılaşılmaz. Avans Hesap için müşterilerden ana maliyet haricinde herhangi bir ek masraf da talep edilmez. 

AVANS HESAP İLE TAKSİT İMKANI

Avans Hesap'tan para çeken Garanti BBVA müşterileri bunu taksitli olarak da geri ödeyebiliyorlar. Bu kapsamda müşterilere 12 aya kadar vade imkanı veriliyor. Taksitli avans hesap kullananlar acil nakit ihtiyaçları karşısında banka banka dolaşıp kredi çekmek için türlü zahmetlere ve ekstra maliyetlere katlanmak zorunda olmazlar. 

AVANS HESAP FAİZ HESAPLAMASI

Garanti BBVA'dan Avans Hesap kullanan müşterilere banka tarafından yüzde 1,98 faiz uygulanmaktadır. Avans Hesap'tan 500 TL çekip bunu 5 gün sonra ödeyen müşteriler sadece 1,98 TL ekstra maliyet ile karşılaşırlar. Yine Avans Hesap'tan 30 günlüğüne 1.000 TL para çeken müşteriler faiz tutarı olarak 23,76 TL ek ödeme yapmaktadırlar. 7 günlüğüne 2.000 TL kullanan müşteriler ise bunun karşılığında sadece 11,09 TL maliyetle karşılaşmaktadırlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@