Garanti BBVA Başvuru Yapan Emeklilere 5.000 TL Ödeme Yapılacağını Duyurdu!

Garanti BBVA tarafından emeklilere özel düzenlenen kampanya ile toplamda karşılıksız 5.000 TL nakit ödeme yapılıyor. Garanti BBVA'dan 5.000 TL nasıl alınır?

Finans 14.02.2022 - 23:59 14.02.2022 - 23:59 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaklaşık 13 milyon emekli olması kriz ortamında bankaların iştahını kabartıyor. Emekli müşteri sayılarında artış kaydetmek isteyen bankalar bu yönde kampanyalara ağırlık vermeye başladılar. hatta bankalar arasında bu konuda yaşanan kıyasıya rekabet emeklilerin elde edecekleri karşılıksız nakit ödemeleri arttırmayı da sağlıyor. Garanti BBVA da emekli müşterilere en çok ödeme yapan bankalar arasında başı çekiyor.

GARANTİ BBVA EMEKLİ KAMPANYASININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Türkiye'de emekli müşterilere avantajlı koşullar sağlayan bankalar arasında garanti BBVA da bulunuyor. Düzenlenen kampanyaya göre emekliler sadece maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıyıp 3 yıl da bir başka bankaya maaşlarını geçirmeyeceklerinin taahhüdünü vererek bu kampanyanın imkanlarından yararlanabiliyorlar. Bu şekilde emekli müşteriler Garanti BBVA'dan emekli maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar.

Garanti BBVA tarafından yapılan bilgilendirmeye göre emekli müşterilere banka tarafından ödenen maaş promosyonunun miktarları da duyuruldu. Garanti BBVA tarafından maaşları 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.650 TL ve maaşı 1500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 2.100 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Ancak son yapılan zamlarla beraber en düşük emekli maaşı 2.500 TL seviyesine çıktığı için bu kategoriler geçersiz hale geldi. Emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere Garanti BBVA tarafından maaş promosyonu olarak 2.500 TL nakit ödeme yapılıyor. 

Emekli müşterilerin Garanti BBVA'dan alabilecekleri bir diğer nakit ödeme daha bulunuyor. Müşteriler emekli yakınlarını Garanti BBVA'ya maaşlarını taşımak için davet ederek de nakit ödeme alma hakkı kazanıyorlar. Bu şekilde yapılan her davet ile taşınan emekli maaşı için davet eden müşteriye 250 TL ödeniyor. Emekli müşteriler 10 kişiye kadar davette bulunup toplamda 2.500 TL nakit ödeme alma hakkı kazanabiliyorlar. 

Hem maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıyan  hem de 10 yakınlarını davet eden emekli müşteriler karşılıksız olarak Garanti BBVA'dan toplam 5.000 TL ödeme alabiliyorlar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@