Garanti BBVA Emekliler İçin Kesenin Ağzını Açtı! Geri Ödemesiz 2.750 TL'ye Ek 2.500 TL Ödeme Yapılıyor!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile ön plana çıkan bankalardan olan Garanti BBVA, emeklilere önemli imkanlar sağlamaya devam ediyor. Garanti BBVA emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapıyor?

Finans 27.04.2022 - 01:29 27.04.2022 - 01:29 Engin Uzunoğlu

Emekli vatandaşlar ekonomik açıdan oldukça zor bir süreçten geçiyorlar. Bayram ikramiyeleri için zam beklentileri karşılanmayan emekliler biriken borçlarını ödeyebilmek için ek kaynak arayışlarını sürdürüyorlar. Bankaların emekli maaş promosyonu kampanyaları ise bu durumda adeta kurtarıcı oluyor. Karşılıksız ödenen bu maaş promosyonları çok sayıda emeklinin acil borçlarını ödeyebilmeleri için ciddi bir imkan sağlıyor. Emeklilere maaş promosyonu ödeyen bankalar arasında yer alan Garanti BBVA ise özel bir kampanya ile büyük ses getirdi.

GARANTİ BBVA EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Bankalar emekli müşterileri kazanabilmek için kesenin ağzını iyi açtılar. Özel emekli kampanyaları düzenleyen bankalar müşterilere oldukça uygun imkanlar sağlıyorlar. Maaş promosyonu ödemesi ile karşılıksız para veren bankalar içerisinde bulunan Garanti BBVA'Nın kampanyası en avantajlı kampanyalardan birisi oldu.

Emekli maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıyan emekliler bu kampanyanın sağladığı imkanlardan yararlanabiliyorlar. Bankanın emeklilerden istediği tek şart ise maaş hesabının 3 yıl boyunca bir başka bankaya taşınmaması oluyor. Buna dair Garanti BBVA'ya taahhüt veren emekliler hemen maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar. 

Garanti BBVA'nın emeklilere ne kadar maaş promosyonu ödemesi yaptığı da merak ediliyor. Bu kapsamda emekli müşterilere maaş miktarlarına göre promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan emeklilere 1.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 2.300 TL, emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere de 2.750 TL promosyon ödemesi yapılıyor. 

Ayrıca emekli yakınlarını Garanti BBVA'ya getiren emeklilere de ek promosyon ödemesi yapılıyor. Kişi başı 250 TL ödeme alabilen emekliler 10 kişi getirmeleri durumunda 2.500 TL ek ödeme alabiliyorlar. 10 kişinin üzerine ise herhangi bir ödeme yapılmıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@