Garanti BBVA Emeklilere Tek Şartla Hemen Nakit 3.000 TL Veriyor!

Garanti BBVA emekli müşterilere 3.000 TL nakit ödeme yapıyor. Garanti BBVA emekli maaş promosyonu kampanyası şartları nelerdir? 

Finans 19.09.2021 - 21:52 19.09.2021 - 21:56 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar arasında emekli müşterilere yönelik kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Tüm bankalar emekli vatandaşları müşteri olarak ikna edebilmek için çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Bu kampanyalar kapsamında çok sayıda avantaj emekli müşterilere verilirken en büyük avantaj ise emekli maaş promosyonları oluyor. 

GARANTİ BBVA EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Garanti BBVA son dönemlerder emekli müşterilere yönelik yaptığı kampanyalar ile dikkat çekiyor. Emekli maaşlarını Garanti BBVA'dan alan müşterişler çok sayıda özel imkandan yararlanabiliyorlar. Bu özel imkanlar arasında cazip koşullarda verilen krediler olsa da fark yaratan konu emekli maaş promosyonu oluyor. Garanti BBVA emekli müşterileri de bu nakit ödemeleri herhangi bir ek şartla karşılaşmadan alabiliyorlar. 

NE KADAR EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ÖDEMESİ YAPILIYOR?

Garanti BBVA'nın emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında hangi emeklilere kaç TL promosyon ödemesi yapıldığı öğrenilmek isteniyor. Garanti BBVA emekli maaş promosyonu ödemeleri maaş miktarlarına göre belirleniyor.

Garanti BBVA'Nın verdiği bilgilere göre 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı olan müşterilere 1.000 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alan müşterilere 1.250 TL ve 2.500 TL'nin üzerinde emekli maaşı alan müşterilere 1.500 TL nakit promosyon ödemesi yapılıyor. 

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ŞARTLARI NELERDİR?

Garanti BBVA emekli maaş promosyonu şartlarını da açıkladı. Buna göre emekli müşterilerin öncelikle maaşlarını Garanti BBVA'Ya taşımaları gerekiyor. Ayrıca bu müşterilerin Emekli Bankacılığı promosyon Taahhütnamesi'ni imzalamaları gerekiyor. Ardından ise müşterilerin ilk emekli maaşlarının yatmasının ardından 3 iş günü içerisinde emekli maaş promosyonu ödemeleri hesaplara yatırılmaktadır. 

EMEKLİ MÜŞTERİLERE EK PROMOSYON ÖDEMESİ

Garanti BBVA tarafından emekli müşterilere maaş promosyonunun yanından ek promosyon ödemesi de yapılmaktadır. Buna göre bir başka bankadan emekli maaşı alan tanıdıklarını Garanti BBVA'ya davet eden emekli müşteriler her davette 150 TL ek promosyon ödemesi alıyor. 10 arkadaşını davet eden emekli müşteriler toplam 1.500 TL ek promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Yapılan hesaplamaya göre 1.500 TL promosyon ödemesi alan emekli müşteriler 1.500 TL de ek promosyon ödemesi aldıklarında toplamda 3.000 TL promosyon ödemesi alomış oluyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@