Garanti BBVA Kazandırmaya Devam Ediyor! 5.000 TL'lik Trendyol Hediye Çeki Kazanma Fırsatı

Garanti BBVA başlattığı bir kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 5.000 TL limitli Trendyol hediye çeki kazanma fırsatı sağlıyor.

Finans 15.11.2021 - 16:25 15.11.2021 - 16:25 Mustafa KARAGÖZ

Kampanyaların bankası olarak lanse edilen Garanti BBVA, her zaman olduğu gibi bu Kasım’ı da boş geçmiyor. Kasım ayına özel yeni kampanyasında otomatik ödeme talimatı veren 50 müşterisine 5.000 TL’lik Trendyol hediye çeki varan Garanti BBVA, yine kazandırmaya devam ediyor. Kampanyaya katılmadan önce ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Her Kasım’da olduğu gibi 2021 Kasım ayında da müşterilerinin yüzünü güldürmeye kararlı olan Garanti Bankası, bu ayki kampanyasında Trendyol hediye çeki dağıtacak. 50 adet 5.000 TL tutarında Trendyol hediye çeki vermek için kolları sıvayan Garanti BBVA, bu müşterilerini otomatik fatura ödeme talimatı veren müşteriler arasından seçecek.

Daha Önce Verilen Talimatlar da Kampanyaya Dahil

Kampanya, 3 Kasım ve 3 Aralık arasındaki tarihleri kapsamakta. 3 Kasım’dan önce iptal etmiş olduğunuz talimatları tekrar vermeniz halinde 1 adet çekiliş hakkı elde edebiliyorsunuz. Kampanya süresi içerisinde iptal edilip yine kampanya süresi dahilinde otomatik ödemeye verilen faturalar ise geçersiz sayılıyor. Ayrıca kampanyadan ödül alabilmek için fatura talimatının kampanya süresince iptal edilmemesi gerekmekte.

Cep telefonu, internet, su, elektrik ve doğal gaz gibi standart tüm faturalar kampanyaya dahil. Yalnızca fatura ödeme talimatınızın mobil uygulama üzerinden verilmesi gerekmekte. Garanti BBVA şubelerinden verilecek olan otomatik fatura ödeme talimatları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Her bir müşteri yalnızca 1 adet çekiliş hakkı elde edebilir. Fatura ödeme talimatınızı verdikten sonra mobilde yer alan kampanyalar sekmesinden kampanyaya katılımınızın gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edebilirsiniz.

Garanti BBVA ve Trendyol iş birliği ile gerçekleşen bu kampanyanın çekilişi, 24 Aralık 2021 tarihinde herkese açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekiliş tahmin edileceği üzere doğrudan noter huzurunda yapılacak ve saat 11:00’de başlatılacak. Talihlilerin bu tarih itibarı ile otomatik ödeme talimatlarını iptal etmeleri halinde yedek talihliler ödül almaya hak kazanacaktır. 

Faturalarınızı Garanti BBVA otomatik ödeme sistemine dahil ederek siz de bu özel fırsattan faydalanabilirsiniz. 5.000 TL değerinde Trendyol çeki kazanacak olan 50 kişiden biri olmak adına Garanti BBVA üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@