Garanti BBVA Yüzlerce İcralık Evi Satışa Koydu ! Kapış Kapış Satılan Evler İçin Elinizi Çabuk Tutun

Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan Garanti BBVA, icralık konut satışında devrim niteliğinde kararlar aldı. Garanti BBVA, satış fiyatlarını düşürerek ev sahibi olma hayali bulunan bireylere gör

Emlak Haberleri 04.11.2021 - 16:21 04.11.2021 - 16:22 Serhat Karaman

Ülkemizin en büyük bankalarından biri olan Garanti BBVA, icralık konut satışında devrim niteliğinde kararlar aldı. Garanti BBVA, satış fiyatlarını düşürerek ev sahibi olma hayali bulunan bireylere görülmemiş bir fırsat sunuyor. Siz de aradığınız eve Garanti BBVA aracılığı ile erişebilir, çok uygun fiyatlı evler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası icralık ev satışı konusunda bayrak taşıyıcı bankalardan biri. Bankanın çok fazla müşterisinin olması, icralık evlerin de sayısını artırmakta. Birçok bankanın elindeki icralık evlerin sayısı 10’u geçmezken Garanti BBVA, yüzlerce icralık konutun satışını gerçekleştirmekte. Şu ana kadar binlerce aile, ilk defa ev sahibi olmanın heyecanını Garanti Bankası sayesinde yaşarken bu kişilerin arasına her geçen gün yenileri eklenmekte. Bu kişilerden biri de neden siz olmayasınız?

En İyi Teklifi Veren Alıyor

Türkiye’nin gözde bankalarından biri olarak kabul gören Garanti BBVA, bu alanda profesyonel hizmet sunan İNTENGO ile çalışmakta. Neredeyse her banka ile bu bağlamda iş birliği yapan İNTENGO, Garanti BBVA tarafından satılan hacizli ve icralık evlerde de karşımıza çıkmakta. İNTENGO tarafından Garanti Bankası’na tahsis edilen satış sitesini kullanarak ihalelere katılabilir, en iyi teklifi sunmak kaydıyla hayal ettiğiniz konutu burada bulabilirsiniz.

Başta büyükşehirler olmak üzere Garanti Bankası’nın sattığı icralık evleri hemen her yerde bulabilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız web siteyi kullanarak bu evlerin detayına göz atabilir, teklifinizi de yukarıdaki görselde olduğu gibi Teklif Ver özelliği ile sunabilirsiniz. İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Denizli ve Konya başta olmak üzere birçok il arasından seçiminizi yapabilir, seçmiş olduğunuz ilde satışa konulan daireleri ayrı bir sayfada toplayabilirsiniz.

Sitede bulunan arama servisi, size aradığınız evi bulma konusunda gerekli desteği sunacak. Fiyat aralıklarını kendi istediğiniz gibi belirleyerek bütçenize yönelik arama yapabilir, ayrıca daha önce takibe aldığınız konutlara ait gayrimenkul numarası ile favorilerinize hemen ulaşabilirsiniz. Sitede kategoriler ya da ana sayfa bağlantısı üzerinden ulaştığınız konutların görseline tıklayarak ihtiyacınız olan tüm bilgilere tek bir sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

Garanti BBVA icralı ve hacizli konutlarını detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@