Garanti BBVA'dan Ankara'da 61 Bin TL, İstanbul'da 107 Bin TL'ye Satılık Apartman Dairesi

Garanti BBVA gayrimenkul satış listesinde yer alan, Ankara ve İstanbul'da bulunan apartman dairelerini 61.000 TL ve 107.000 TL'ye satışa çıkardı. İstekliler satışlar için hemen başvuru yapabilirler.

Emlak Haberleri 15.10.2021 - 11:44 15.10.2021 - 11:44 Mustafa KARAGÖZ

Birçok banka olduğu gibi Garanti BBVA'da kendisine ait konutların satışları için ihale düzenlemeye devam ediyor. 15 Ekim itibariyle Garanti Bankası, Türkiye'nin birçok kentinden ev satışı yapacak. 

Satışı yapılacak olan konutların önemli bir kısmı apartman dairesinden oluşuyor. Söz konusu satışlar kapsamında Ankara ve İstanbul'da konut almak isteyenler için ise fiyatlar başkent için 61.000 TL'den başlıyor. İstanbul'dan ev alacaklar için ise en düşük fiyatlı konut 100.000 TL.

ANKARA'DAN EV ALACAKLAR İÇİN GARANTİ'DEN 61.000 TL'YE EV SATIŞ İLANI

Başkent Ankara'dan ev almak isteyenler için konut satışları 61.000 TL'den başlıyor. Ankara'nın birçok noktasından konut satışı yapacak olan Garanti BBVA'nın listesinde yer alan en ucuz konutları aktarıyoruz. 

garanti-ankara-15-ekim

İSTANBUL'DA 100 BİN TL, 107 BİN TL'YE KONUT

İstanbul'dan ev almak isteyenler için ise en ucuz konutlar belli bir ilçede toplanmış durumda. İstanbul Esenyurt'ta yer alan bazı konutlar 100.000 TL muhammen bedel ile satılacak. Esenyurt dışında eki en ucuz konut ise Büyükçekmece'de yer alıyor. 63 metrekare konutun ilk teklif fiyatı 181.000 TL olarak açıkladı.

İstanbul-garanti-15-ekim

GARANTİ BBVA BANKA KONUT SATIŞ SÜRECİ

Garanti BBVA bünyesinden ilan edilen konutlardan yada listede yer alan farklı konutlardan almak isteyenler süreci iki aşamalı olarak yönetecekler. 

Birinci aşamada istekliler ya Garanti BBVA banka şubelerine giderek yada Garanti BBVA internet bankacılığı üzerinden ihale başvurusunda bulunacaklar. Başvurular temel olarak banka müşterisi olunması ve bankanın başvuru aşamasında isteyeceği geçici teminat bedelinin ödenmesi şeklinde olacak. 

İkinci aşama ise isteklilerin ihaleye teklif vermeleri olacak. Bu süreçte ya online yada şubelerden tamamlanacak. En yüksek teklifi veren ihale sonunda konutu almaya hak kazanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@