Garanti BBVA'dan Emeklilere Nakit Destekleri! Maaş Promosyonunun Üzerine 2.500 TL Nakit Ödül Veriliyor!

Emeklilere bankaların verdikleri maaş promosyonları içerisinde Garanti BBVA'nın kampanyası dikkat çekmeye devam ediyor. Emekliler Garanti BBVA'dan ne kadar maaş promosyonu alabiliyorlar?

Finans 14.05.2022 - 21:49 14.05.2022 - 21:49 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de emekliler yaşadıkları ekonomik sorunları aşabilmek için ek kaynak arayışlarına yöneliyorlar. Temmuz zamları gelene kadar bütçelerine destek arayan emeklilere bankalar maaş promosyonu imkanı ile ek nakit desteği verebiliyorlar. Ancak maaş promosyonları konusunda emeklileri bankadan bankaya farklı ücretlendirmeler bekliyor. Bundan dolayuı en fazla emekli maaş promosyonunu veren bankalar merak ediliyor. Bu bankalar içerisinde Garanti BBVA da bulunuyor. Peki Garanti BBVA'nın emekli maaş promosyonu koşulları nelerdir? 

GARANTİ BBVA EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU ALMA ŞARTLARI

Garanti BBVA'dan emekli maaş promosyonu almak isteyen emeklilere banka tarafından iki ana şart koşuluyor. Buna göre önce emekliler emekli maaşlarını Garanti BBVA'ya taşımaları gerekiyor. Bu işlem yapıldıktan sonra emekli müşteri ile Garanti BBVA arasında taahhütname imzalanıyor. Müşteri bankaya emekli maaşını 3 yıl boyunca bir başka finans kuruluşuna taşımayacağına dair söz veriyor. Bu işlemin ardından ise müşterinin Garanti BBVA'ya yatan ilk emekli maaşının ardından maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. 

NE KADAR EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU VERİLİYOR!

Garanti BBVA'nın emekli kampanyasından yararlanmak isteyen müşteriler ne kadar maaş promosyonu alabileceklerini merak ediyorlar. Garanti BBVA'nın açıkladığı promosyon tarifesine göre emekli maaş miktarına göre bir sınıflandırma yapılıyor. Buna göre emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olan müşterilere 1.850 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 2.300 TL ve emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olan müşterilere 2.750 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

2.500 TL EK NAKİT ÖDÜL İMKANI!

Garanti BBVA tarafından emeklilere sağlanan bir imkan da ek nakit ödül oluyor. Müşteriler getirdikleri her emekli yakınları için bankadan 250 TL nakit ödül alabiliyorlar. Bu şekilde müşteriler 10 emekli yakınlarını davet ederek her biri için nakit ödül kazanabiliyorlar. Böylelikle 10 kişi için müşterilere 2.500 TL nakit ödül ödemesi yapılıyor. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@