Garanti'den Yüz Güldüren İhtiyaç Kredisi! Emekliye, Çalışana, Esnafa

Garanti BBVA sonbahar kredi kampanyasına dair özellikleri resmi sitesinden duyurdu. Bankadan kredi çekecekler için sunulan sonbahar olanakları emlak365'te.

Finans 12.11.2021 - 14:36 12.11.2021 - 14:36 Mustafa KARAGÖZ

Garanti BBVA müşterilerinin kredi çekimlerine farklı kredi paketleri ile aracı oluyor. Banka son açıkladığı kredi paketi ile müşterilerinin anlık ihtiyaçlarına kredi verecek. Garanti BBVA tarafından açıklanan yeni dönem ihtiyaç kredisi paketleri şunlar;

* Yüz Güldüren Sonbahar Kredisi (Hızlı Kredi)

* Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

* Alışveriş Kredisi

* Borç Kapatma Kredisi

* Standart 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

SONBAHAR KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ

Garanti BBVA tarafından kısa zaman önce duyurulan kredi kampanyası anlık ihtiyaçlar için geçerli bir paket. Müşterilerin acil, hızlı nakit ihtiyaçları olması durumunda bankanın ilan ettiği faiz oranlarıyla kullanabileceği kredi özel ödeme seçenekleri de içeriyor. 

Nakit ihtiyaçlar için açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilere kişiye özel faiz oranı uygulanıyor. Müşterilerin kredi risk puanlarının yüksek olması durumunda kullanacakları kredi için faiz oranı düşük olacak. Banka en düşük faiz oranı ile en yüksek faiz oranlarını sitesinde ilan etti. Bu faiz oranları ile kullanılacak kredilerde vade süreci ve kredi limiti de belirleyici olacak. 

Tüm bu genel bilgilerin ardından bankanın resmi sitesinden ilan ettiği en düşük faiz, en yüksek faiz, kredi limiti ve kredi vade seçeneklerini aktarıyoruz. 

garnti bbva kredi kampanyası kasım 2021-1

Yüz Güldüren Kredi Paketi

Garanti BBVA kampanyalı ihtiyaç kredisinde en düşük faiz oranı aylık yüzde 1.69 olarak açıklandı. 

Çeşitli etmenler ile değişen faiz oranlarında tavan sınırı da açıklayan banka müşterilere en fazla aylık yüzde 2.69 faizle kredi sağlandığını açıkladı. 

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanacaklar için 50.000 TL limit sağlanabilyor. 

Daha yüksek limitli krediler çin banka şubelerine başvuru yapılması gerekiyor. 

Vadelendirme süreci kullanılacak kredi limitine bağlı olarak değişiyor. 

En uzun vade süreci 36 ay olarak uygulanır. 

Ancak çok yüksek limitli kredilerde vade süreci 24 ay olarak belirlenir. 

garanti bbva kredi kampanaysı-1

ÖRNEK MALİYET HESABI VE MASRAF TUTARLARI

Garanti BBVA kampanyalı kredi kapsamında ödenecek olan masraflara ilişkin bir örnek hesaplama paylaştı. Banka yüz güldüren kampanya için yapmış olduğu açıklamasında "Örnek hesaplama 50.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için faiz oranı: %1,69 yıllık toplam maliyet oranı 27,7355%’dir. Sigorta ve Vergi dahil ücretler toplamı 887,50 TL’dir." bilgilerini verdi. 

Kredi başvuruları banka şubelerinden yada dijital bankacılık platformundan yapılabilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@