Gayrimenkul Devi İş İlanı Yayımladı: Dolgun Maaşla Milyonluk Malikane Testçisi Aranıyor!

Dünyanın en büyük gayrimenkul şirketlerinden biri sosyal medyayı sallayan bir ilana imza attı. Verilen iş ilanında 3 milyon sterlinlik lüks malikanede konaklayacak personel aranıyor!

Emlak İş İlanları 09.09.2021 - 15:55 09.09.2021 - 15:59 Gülcan Özer

Ev avcıları için özel bir iş ilanı yarayan gayrimenkul şirketi 34.5 milyon liralık (3 milyon sterlin) lüks kır evinde kalmak üzere Konak Testçisi pozisyonuna personel alımı yapılacağını duyurdu. Verilen ilanda tek yapılması gereken her köşesi ayrı bir lüks kokan milyonluk lüks malikanede kalmak ve "keyfinize bakmak" olarak ilanda yer aldı. 

My Home Move Conveyancing isimli şirket tarafından verilen ilan sosyal medyada büyük yankı uyandırırken ilanın bu kadar ilgi görmesinin nedeni ise 3 milyon sterlinlik süper lüks malikanede kalacak olan kişilere 2 gün için 500 sterlin yani yaklaşık 6 liralık para teklif edilmesi oldu. 

SEKİZ YATAK ODALI MALİKANEDE 2 GÜN KALAN KİŞİLERE 6 BİN TL PARA ÖDENECEK! 

İndipendent Türkçe yazarı Tilbe Akan tarafından yapılan habere göre My Home Move Conveyancing isimli şirket tarafından verilen ilan ile İngiltere'de 3 kategoriye ayrılan sistemde ikinci kategoride yer alan süper lüks malikanede para karşılığı kalacak ev avcıları aranıyor. 

konak-testçisi-ilanı

Geniş bahçesi, özel ısıtma sistemine bağlı açık havuzu, özel jakuzisi, ağaç evi, oyun odası, oyun alanı, spor salonu ve sinema salonu gibi akla gelebilecek tüm lüks özelliklere sahip olan rüya gibi malikanede hem 2 günlük unutulmaz bir tatil yapabilir hem de üstüne 6 bin lira para kazanabilirsiniz. 

konak-testçisi-ilanı-3

Verilen ilan üzerinden işe alınacak olan kişi "detaylara önem veren, lüks arayan bir ev avcısı" özelliğine sahip olması karşılığında 6 bin lira para kazanacak. 

konak-testçisi-ilanı-1

13 Eylül günü sona erecek olan başvurularda işe alınacak olan kişiler 21-23 Eylül 2021 tarihinde malikanede konaklayacak ve yaşadıkları deneyimleri şirkete özel bir rapor halinde sunacaklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@