Gayrimenkul Sektörünün Kalbi IREXPO Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı'nda Atacak

IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 25-27 Nisan tarihleri arasında Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşecek.

Emlak Haberleri 01.04.2019 - 20:00 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 25-27 Nisan tarihleri arasında Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşecek. Kaç ülke katılacak?

Yüzlerce gayrimenkul projesini Körfez bölgesi ülkelerinden gelecek yabancı yatırımcılara tanıtacak olan IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 25-27 Nisan tarihleri arasında Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşecek.Program Atılım Fuarcılık ve Elan Expo işbirliği ile düzenlendi.Yabancıya Konut Satışları Rekor Kırmaya Başladı!Her geçen yıl Türkiye'ye yabancıların hayranlığı büyüyor.Yabancıya konut satışları rekor kırmaya başladı. Özellikle Irak ülkesi bu kapsamda başta gelen ülkeler arasında.Özellikle konut alan yabancılara vatandaşlık hakkının tanınması için gerekli alt sınırın 1 milyon dolardan 250 bin dolara düşürülmesiyle bu ilgi daha çok arttı.5 Bin'in Üzerinde Ziyaretçinin Katılması Bekleniyor!5 binin üzerinde ziyaretçinin katılmasının beklendiği Irak Gayrimenkul Fuarı’nın katılımcıları başta Turkiye olmak üzere, Irak, Kıbrıs, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Portekiz, Mısır, Umman, Ürdün ve daha birçok ülkeden katilimin olacağı IREXPO; Iraklı ve Uluslararası yatırımcı, sektör profesyonellerini, gayrimenkul yatırım uzmanı, danışmanı kişi ve kuruluşlarını ağırlayacak.Fuara Kayıt Yaptıran ProjelerNurol Life, Emaar Marina Vista, Amora Gold Verde, Cubes Ankara, Yenitepe İzmir, Yenitepe Kadıköy, Alya Penta, Alya Grandis, Demir Country, Mixmotto, Semt Yeniköy, Sunis Blue Residence, Meva Şehir, Nexus Tower, Arnelya Beach, Calista Premium Residence, Azura Park Residence, Nurol Park, Rengi Antalya, Moonpark Taşdelen, Marina Çeşme, Kartal Wings, Onur Park Life bulunuyor.Fuar ismi IRAQ REAL ESTATE EXPO (ULUSLARARASI GAYRİMENKUL VE YATIRIM FUARI), Fuar Tarihleri 25-27 Nisan 2019, ziyaret saatleri:10.00 – 18.00Fuar Alanı:Bağdat Int. Fair Ground, Dimashq St. Baghdad– IRAKEmlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@