Gaziantep'te İkinci Pitbull Dehşeti! 'Her Yerimde Diş İzi Var'

Gaziantep'te yine bir pitbull saldırısı yaşandı. Husumetli olduğu kişiye ait pitbullun saldırısına uğrayan adam canını zor kurtardı.

Gündem 01.01.2022 - 18:04 01.01.2022 - 18:04 Büşra Uluşen

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesinde yaşayan Ufuk Göçmen, pitbull cinsi bir köpeğin saldırısına uğradı. Pitbull saldırısından kendi imkanlarıyla kurtulmayı başaran talihsiz adam saldırıyı neyse ki hafif atlattı. 

Saldırı sonrasında ambulansla Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Göçmen'in tedavisi devam ediyor.

'' Vücudumun Her Yerinde Diş İzleri Var''

Hastanede tedavi altına alınan Göçmen, aynı mahalledeki bir kişiyle tartıştığını ardından da bu kişinin evindeki köpeği üzerine salarak bilerek kendisine saldırttığını iddia etti. 

Pitbull dehşetiyle karşı karşıya kalan Göçmen, köpek kendisine saldırdıktan sonra yanındaki kişinin kapıyı kapattığını ve onu ölüme terk ettiğini söylerken, köpeğe müdahale ettikçe daha fazla ısırdığını söyledi. 

pitbull dehşeti

Saldırıyı zor atlattığını belirtirken ''Eğer kendimi kurtaramasam parçalayıp öldürürdü. Ayağım dikildi, vücudumun her yerinde dii izleri var'' dedi. 

Saldırıya uğrayan Göçmen, bu tür Pitbull cinsi köpeklerin toplanması gerektiğini savunurken, köpeğin sahibinden de şikayetçi olacağını bildirdi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@