Gece Gündüz Yok 7 Gün 24 Saat! Ziraat Bankası Halk Bankası Vakıfbank'tan ATM Kredisine Onay

Bankalar ATM üzerinden ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin taleplerini 7 gün 24 saat yanıt veriyorlar. Kredi başvuruları onaylananlar paralarını ATM'den hemen çekebiliyorlar.

Finans 20.09.2021 - 10:07 20.09.2021 - 10:07 Mustafa KARAGÖZ

Bankaların ihtiyaç kredisi sağlama olanakları farklı boyut kazandı. Kısa süre öncesine kadar başvuru evrakları ile alınabilen krediler şuan online olarak çok kısa sürede yanıtlanıyor. Devlet bankaları da ihtiyaç kredilerini online olarak sağlayan bankalar arasında yer alıyor. 

ZİRAAT BANKASI ATM'DEN İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası müşterisi olan yada Ziraat Bankası'ndan kredi başvuru yapmak isteyen vatandaşlara online başvuru ile kredi sağlanıyor. Banka müşterilerinin düşük limitli ihtiyaç kredilerine anında yanır veriyor. Bankanın sunduğu oranlar ise kişiye özel olarak değişebiliyor. Ayrıca online başvuruları kabul edilenler kredilerini hemen kullanabiliyorlar. Başvuruları kabul edilmeyenler ise şubelerden talep edilen evraklarla ikinci kez başvuru yapabilirler. 

ziraat atm kredisi

* Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarına bakıldığında; banka 100.000 TL'ye kadar kredi veriyor. 50.000 TL altı için 36 ay, 50.000 TL üzeri kredilerde ise 24 ay vade olanağı var. Kredi faiz oranı yüzde 1.63.

HALK BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Halk Bankası müşterilerinin ihtiyaç kredilerine farklı kredi türü ile yanıt veren bankalar arasında. Hızlı kredi kapsamında anında 5.000 TL ihtiyaç kredisi sağlayan Halk Bankası bunun yanında yüksek limitli kredilere de onay veriyor. Bankanın yüksek limitli kredileri için şubelerden başvuru yapılması gerekiyor. Halkbank'ta en yüksek limitli ihtiyaç kredisi 100.000 TL. 

halkbank atm kredisi

* Eylül ayının son günlerinde Halk Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar 24 ay vade ile düşük limitli, 36 ay vade ile yüksek limitil kredi kullanabilecekler. Bankanın kredi faiz oranı yüzde 1.63

VAKIFBANK ANINA İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank müşterilerine anında ihtiyaç kredisi sağlayan bankalardan biri. Eylül ayında müşterilerinin ihtiyaçları kapsamında farklı kredi paketleri sunan banka faiz oranıyla ön plana çıkıyor. Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için bir diğer önemli etmen kredi limiti. Banka diğer iki devlet bankasından daha yüksek limitle ihtiyaç kredisi sağladığını duyurdu. 

vakıfbank atm kredisi

* Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketinde; 50.000 TL'den 125.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisinde 24 ay vade sağlanır. 3.000 TL ile 50.000 TL arasında olan krediler için ise banka 36 ay vade sunar. Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı eylül sonunda yüzde 1.55 bandında. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@