Gelir Belgesi Olmadan 20.000 TL Krediniz İNG' de Hazır! Evrak Yok, Kefil Yok

Bir bankadan çok daha fazlası olduğunu herkese göstermek için logosundan Bank ibaresini kaldıran İNG, yine devrim niteliğinde bir kredi kampanyasına imza attı.

Finans 02.10.2021 - 07:00 02.10.2021 - 07:00 Gülcan Özer

Kefilsiz, evraksız ve gelir belgesiz 20.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek için şubeye gitmenize gerek yok. Krediniz çayınız bitmeden hesabınızda. Bankacılığın teknoloji ayağını en iyi kullanan bankalardan biri olan İNG Bank, yine yapacağını yaptı ve gereksiz prosedürlerin tamamını kaldırdı.

Şubeye gitmeden, bankaya herhangi bir belge sunmadan kredi çekme devri İNG Bank’ta başladı. Tek yapmanız gereken mobil şube ya da internet bankacılığı kullanarak çekmek istediğiniz kredi tutarını belirlemek ve bunun için en uygun vadeyi seçmek. Gerisi mi? Gerisi tamamen İNG Bank’ın işi.

Maaş Bordrosu Olmadan 20.000 TL Tüketici Kredisi

Bankaların bitmek tükenmek bilmeyen istekleri vatandaşı sıkboğaz etme noktasına geldi. Bunun bilincinde olan İNG Bank, en rahat kredi ortamını müşterileri için özenle hazırladı. İNG Bank’ta hesabı olmayanlar bile sadece mobil uygulama üzerinden hem hesap açıp hem de kredi çekebiliyor. Hesap açmak için şubeye gitmeden tüm işlemlerinizi cep telefonunuz aracılığıyla yapabiliyorsunuz.

İNG Bank hesabınız açıldıktan sonra sunulacak dijital bankacılık şifrenizle hem İNG Bank’ın birbirinden avantajlı hizmetlerinden yararlanıp hem de anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurularınızda sizden gelir belgesi talep edilmeyecek olup uygun görülen tutar hemen hesabınıza transfer edilecek. 20.000 TL’ye kadar olan taleplerde kredi şartlarının çok ağır olmaması da cabası. Kısacası isteyen herkes İNG Bank’tan 20.000 TL kredi çekebilecek.

ıng-bank-ihtiayç-kredisi-tablosu

İNG Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

20.000 TL ihtiyaç kredinizi İNG’ den 1 yıl vade ile almak isterseniz aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı yalnızca 1.847,33 TL olacak. Bankaya 1 yılın sonunda toplamda 22.167,96 TL ödemiş olacaksınız. Vadenizi 15 ay olacak şekilde belirlerseniz taksit ödemeniz 1.512,61 TL’ye düşerken toplam ödeme tutarınız 22.689,15 TL’ye çıkmış olacak. Kredi çekerken kısa vadeden ziyade daha az taksit ödemek amacıyla uzun vadelere yönelenleri de unutmadık.

20.000 TL tüketici kredinizi 30 ay vade ile kullanırsanız taksit ödemeniz 847,02 TL’ye tekabül eder. 30 ay boyunca İNG Bank’a toplamda 25.410,60 TL ödemiş olursunuz. Piyasadaki diğer kredi oranları ile mukayese ettiğimizde İNG Bank’ın rakipsiz olduğunu söylememiz mümkün. İlk defa İNG Bank’tan kredi çekeceklere özel bu fırsatları kaçırmamanızı önemle tavsiye ederiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@