Getir Alışverişlerinde Kazandıran Kampanya! Her Alışverişte Bonus Kazanma Fırsatı!

Getir Uygulaması üzerinden yapılacak olan alışverişler için çok özel fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Getir son kampanyası ise bazı banka kartları için olduğu ve alışverişlerde bonus fırsatı sundu.

Finans 13.12.2021 - 09:48 13.12.2021 - 10:25 Mustafa Karagöz

Getir, pandemi döneminde adını duyuran uygulamalardan biri olarak popülaritesini her geçen gün daha da artırmakta. Market alışverişlerinizi online olarak yapıp aldıklarınızı kapınıza kadar getirmenizi sağlayan bu uygulama, birçok bankanın da radarına girmiş durumda. Getir uygulamasına özel yepyeni bir kampanya ile her alışverişinizde 10 TL Bonus puan kazanabileceksiniz. Ayrıntılar haberimizin devamında.

Online market alışveriş platformu Getir ile Alternatif Bank arasında imzalanan anlaşma ile beraber Getir harcamalarını Alternatif Bank Bonus kredi kartıyla yapanlar, harcamalarından 10 TL kazanabilecek. Şimdi Getir uygulamasını indirin, siparişinizi hazırlayın, ödemenizi Alternatif Bank Bonus kredi kartınızla yapın, anında 10 TL Bonus puan kazanın.

2021 Bitmeden Bonus Kazancınızı Katlayın

Alternatif Bank Bonus kredi kartınızla yıl sonuna kadar yapacağınız Getir market alışverişi harcamalarınızda 10 TL Bonus puan kazanabileceksiniz. Kampanyanın son kullanım tarihi 31.12.2021’dir. Bu tarihe kadar yapacağınız alışverişlerde Alternatif Bank Bonus kredi kartınızı kullanmak şartı ile kampanyadan en fazla 50 TL Bonus puan kazanacak şekilde yararlanabilirsiniz.

Getir uygulamasını cep telefonunuza indirerek profilinizi oluşturabilir ve alışveriş yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Adresinizi onayladıktan sonra binlerce ürün arasından sepetinizi oluşturabilirsiniz. Sepetinizi onayladıktan sonra ödeme sayfasında Alternatif Bank Bonus kredi kartına ait bilgileri sisteme girdiğinizde anında 10 TL Bonus kazanacaksınız. Siparişinizi iptal etmeniz ya da aldığınız ürünleri çeşitli sebeplerle iade etmeniz durumunda Bonus puan yüklenimi gerçekleşmeyecektir. 

Getir uygulamasında markette bulabileceğiniz her türlü ürün mevcut. Gıda ürünlerinden kozmetik ürünlerine, ev ve yaşamdan kişisel bakıma kadar aradığınız her türlü ürünü Getir uygulamasında kolayca bulabilirsiniz. Uygulamayı App Store, Google Play Store ya da App Gallery’den kolayca indirebilir, alışveriş keyfini rahatça sürmeye başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yok. Ödeme sayfasında Alternatif Bank Bonus kredi kartını tercih etmeniz halinde 10 TL Bonus puan kazanabileceksiniz. 

Uygulama, dakikalar içerisinde alışverişinizi kapınıza getirme özelliği ile ön plana çıkmakta. Ayrıca sipariş verdikten sonra siparişinizin durumunu anbean takip edebilir, dilerseniz temassız teslimat seçeneğini kullanarak siparişinizin kapınıza bırakılmasını sağlayabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@