Gezi / Seyahat Rehberi

Masal gibi bir tatilin vazgeçilmez önerileri: Eylül ayı tatil rotaları! Masal gibi bir tatilin vazgeçilmez önerileri: Eylül ayı tatil rotaları! Hala tatile çıkamayanlara ve kış öncesi tatile doyamayanlara Eylül ayı tatil rotaları açıklandı!
Hafta sonu tatili için İstanbul'a yakın gidilebilecek yerler! Hafta sonu tatili için İstanbul'a yakın gidilebilecek yerler! Türkiye’nin en kalabalık kenti olan İstanbul’a yakın olan ve hafta sonunda gidilebilecek tatil seçenekleri merak ediliyor. İşte İstanbul için hafta sonu tatil önerileri...
30 Ağustos Zafer Bayramı tatili için günübirlik tatil yeri önerileri ve İstanbul'a yakın denize girilecek yerler listesi! 30 Ağustos Zafer Bayramı tatili için günübirlik tatil yeri önerileri Bu sene 100. yılını kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı için tatil önerileri arayanlar için İstanbul'a yakın denize girilecek yerler listesi hazırladık! İşte günübirlik tatil önerileri arayan kişilere en güzel tatil rotaları...
Bodrum tatilinde görmeden dönülmemesi gereken yerler! Bodrum tatilinde görmeden dönülmemesi gereken yerler! Türkiye’nin dünyaca en meşhur tatil merkezlerinden olan Bodrum’da gezilecek yerler merak ediliyor. Bodrum tatilinde mutlaka görülmesi gereken yerler nerelerdir? Bodrum tatiline gidenlerin görmeden gelmemeleri gereken yerler nerelerdir?
Marmaris'te mutlaka görülmesi gereken yerler! Marmaris'te mutlaka görülmesi gereken yerler! Türkiye’nin en önemli tatil merkezlerinden olan Marmaris’te nereler gezilir? Marmaris tatilinde mutlaka görülmesi gereken yerler neresidir?
İstanbul için hafta sonu tatil rotaları! İstanbul için hafta sonu tatil rotaları! Yaz aylarının bitmesine günler kala artık hafta sonu tatilleri ön plana çıkmaya başladı. Peki İstanbul’a yakın mesafede olan ve hafta sonu tatili yapılabilecek yerler nerelerdir?
Vizesiz tatil yapılabilecek ülkeler! Vizesiz tatil yapılabilecek ülkeler! Yurt dışında tatil yapmayı düşünenler için Türkiye’den vizesiz gidilebilecek ülkeler çok önemli tatil imkanı sunuyorlar. İşte hem vize sorunu yaşanmadan hem de gönlünüzce tatil yapabileceğiniz ülkeler...
Yaz bitmeden ucuz tatil yapılabilecek yerler! Yaz bitmeden ucuz tatil yapılabilecek yerler! Yaz döneminin sona ermesine kısa bir süre kala hala tatil yapmayanlar için Türkiye’nin ucuz tatil rotaları açıklandı. Türkiye’de hangi rotalarda ucuz tatil yapılabilir?
Avrupa'da en düşük bütçeli tatil rotası 10 kent! Avrupa'da en düşük bütçeli tatil rotası 10 kent! Avrupa’nın ekonomik açıdan en düşük bütçelerle tatil yapılabilecek 10 kenti belli oldu. Listede Türkiye’den de İstanbul yer aldı. İşte Avrupa’nın düşük bütçeli tatil rotaları...
Hala tatile çıkmayanlara Ağustos ayı tatil önerileri! Ağustos'ta gezilecek, gidilebilecek en güzel ve ucuz yerler Ağustos'ta gezilecek, gidilebilecek en güzel ve ucuz yerler Yazın bitmesine sayılı günler kala hala tatile çıkmayanlar, yıllık iznini kullanmayanlar ve bir kere daha tatil yapmak isteyenler için Ağustos ayının en güzel tatil rotaları yeniden hesaplandı!
Romanya vatandaşlığı nasıl alınır? Başvurusu, şartları, gerekli belgeler Romanya vatandaşlığı nasıl alınır? Başvurusu, şartları, gerekli belgeler Romanya vatandaşlığı almak için gerekli evraklar eşliğinde Romanya Konsolosluklarına, Dışişleri Bakanlıklarına ya da direkt olarak Romanya hükümetine başvuruda bulunmak gerekir. Değerlendirmeler sonucunda başvuru sonucu kişiye bildirilir.
Karadağ nerede, nasıl gidilir, vize gerekiyor mu? Karadağ nerede, nasıl gidilir, vize gerekiyor mu? Karadağ'ın ülke mi yoksa şehir mi olduğu pek çok kişi tarafından bilinmiyor. Karadağ'ın nerede olduğu da merak edilen bir diğer konu. Karadağ hangi ülkede, nasıl gidilir? İşte yanıtı.